Výsledky utkání podzim 2014/15
A-tým
Sobota 23.08. 17:00 Račice - Úštěk 2:3 NP (2:2) góly: Smrček, Roubal
Sobota 30.08. 17:00 Úštěk - Střížovice 4:2 (2:0) góly: Roubal, Kacálek Jan, Blažek, Kadlec
Sobota 06.09. 17:00 Dušníky - Úštěk 2:0 (0:0)
Sobota 13.09. 17:00 Úštěk - Vědomice 3:0 (2:0) góly: Rešl 2, Petrus M.
Sobota 20.09. 16:30 Židovice - Úštěk 5:1 (4:1) góly: vlastní
Sobota 27.09. 16:30 Úštěk - Hoštka 7:2 (0:2) góly: Rešl 3, Smrček 2, Křeček, Šimánek
Sobota 04.10. 16:00 Liběšice B - Úštěk 0:3 (0:2) góly: Křeček, Rešl, Böser
Sobota 11.10. 16:00 Úštěk - Bechlín 3:0 (2:0) góly: Kacálek Josef, Rešl, Křeček
Sobota 18.10. 15:30 Kleneč - Úštěk 3:2 (3:2) góly: Klauda, Roubal
Sobota 25.10. 14:30 Úštěk - Bříza 2:3 NP (2:0) góly: Křeček 2
Sobota 01.11. 14:00 Radouň - Úštěk 1:2 (1:2) góly: Roubal, Rešl
Sobota 08.11. 14:00 Úštěk - Mnetěš 6:4 (4:1) góly: Roubal 2, Blažek(P), Křeček, Kacálek Jos., Rešl
Sobota 15.11. 13:30 Lounky - Úštěk 1:3 (0:1) góly: Rešl 2, Křeček
Starší dorost
Neděle 07.09. 10:00 Liběšice/Úštěk - Křešice 1:2 NP (1:1)
Neděle 14.09. 10:00 Velké Žernoseky - Liběšice/Úštěk 0:11 (0:4)
Neděle 21.09. 10:00 Liběšice/Úštěk - Lovečkovice 19:0 (6:0)
Neděle 28.09. 10:00 Velemín - Liběšice/Úštěk 4:1 (2:0)
Neděle 05.10. 10:00 Liběšice/Úštěk- Střekov 1:4 (0:3)
Neděle 12.10. 10:00 Liběšice/Úštěk - Terezín/Bohušovice 2:1 NP (1:1)
Neděle 19.10. 10:00 Polepy - Liběšice/Úštěk 1:7 (0:3)
Starší žáci
Sobota 06.09. 10:00 Třebenice - Úštěk 4:3 (3:2) góly: Flieger, Hajský M., Barnet
Původní výsledek!
Utkání bylo dodatečně kontumováno ve prospěch Úštěka 3:0!
Sobota 13.09. 10:00 Úštěk - Křešice 6:0 (4:0) góly: Brzák 2, Kalakaj, Barnet, Nešleha, Hajský M.
Sobota 20.09. 10:00 Velemín - Úštěk 0:12 (0:7) góly: Brzák 5, Barnet J. 3, Hrozek Tomáš, Hajský M, Flieger , Nešleha
Sobota 27.09. 10:00 Úštěk - Velké Žernoseky 6:2 (3:1) góly: Hajský M. 2, Hellinger 2, Barnet D., Flieger
Sobota 04.10. 10:00 Třebušín - Úštěk 0:6 (0:2) góly: Barnet J. 2, Flieger 2, Hrozek, Hellinger
Sobota 11.10. 10:00 Úštěk - Liběšice 1:0 (0:0) gól: Brzák
Sobota 18.10. 10:00 Lukavec - Úštěk 0:9 (0:4) góly: Hajský M. 3, Brzák 2, Flieger 2, Hellinger 2
Přípravka (turnaje)
Starší přípravka - Liga skupina A