Rozpisy a výsledky utkání

A-tým - II. třída - Okresní přebor

Kolo Den   Výsledek Střelci
13. kolo Neděle 19. 8. 2018 17:00 Úštěk - Pokratice 5:4 NP Rešl 3, Kacálek Josef
1. kolo Sobota 25. 8. 2018 17:00  Milešov - Úštěk 3:2 Malčánek 2
2. kolo Neděle 2. 9. 2018 17:00  Bechlín - Úštěk 3:2 Kacálek Jan, Malý
3. kolo Sobota 8. 9. 2018 17:00 Úštěk - Velké Žernoseky 0:1 NP  
4. kolo Sobota 15. 9. 2018 16:30 Žitenice - Úštěk 4:1 Rešl
5. kolo Sobota 22. 9. 2018 16:30 Úštěk - Brňany 1:2 Malý
6. kolo Sobota 29. 9. 2018 16:00 Mšené lázně - Úštěk 2:6 Rešl 4, Kacálek Josef, Šmejkal
7. kolo Sobota 6. 10. 2018 16:00 Úštěk - Radovesice 3:5 Hajský M., Rešl, Kacálek Josef
8. kolo Sobota 13. 10. 2018 15:30 Libotenice - Úštěk 8:1 Jelínek T.
9. kolo Sobota 20. 10. 2018 15:30 Úštěk - Straškov-Vodochody    
10. kolo Sobota 27. 10. 2018 14:30 Vědomice - Úštěk    
11. kolo Sobota 3. 11. 2018 14:00 Úštěk - Dobříň    
12. kolo Sobota 10. 11. 2018 14:00 Polepy - Úštěk    

 

 

B-tým - IV. třída skupina A

Kolo Den   Výsledek Střelci
1. kolo Neděle 26. 8. 2018 17:00 Libínky - Úštěk B 1:3 Vocásek 2, Zelený
2. kolo Neděle 2. 9. 2018 17:00 Třebenice - Úštěk B 2:0  
3. kolo Neděle 9. 9. 2018 17:00 Úštěk B - Křešice B 2:3 NP Kacálek Josef, Kacálek Jan
4. kolo Neděle 16. 9. 2018 16:30 Liběšice B - Úštěk B 2:1 Buch M.
5. kolo Neděle 23. 9. 2018 16:30 Úštěk B - Zahořany 2:1 Kacálek Josef 2
6. kolo Sobota 29. 9. 2018 13:00 Lovečkovice - Úštěk B 0:3 K  
7. kolo Neděle 7. 10. 2018 16:00 Úštěk B - Sulejovice  1:2 Kacálek Josef 
8. kolo Neděle 14. 10. 2018 15:30 Medvědice - Úštěk B 3:1 Kacálek Jan
9. kolo Neděle 20.10. 2018 15:30 VOLNO    
10. kolo Neděle 28. 10. 2018 14:30 Úštěk B - Libínky    
11. kolo Neděle 4. 11. 2018 14:00 Úštěk B - Třebenice    
12. kolo Neděle 11. 11. 2018 14:00  Křešice B - Úštěk B    

 

Dorost - I. třída skupina A

Kolo Den   Výsledek Střelci
1. kolo Neděle 26. 8. 2018 10:00 Malšovice - Úštěk 3:2 Hajský M., Kalakaj
2. kolo Sobota 1. 9. 2018 10:00 Šluknov - Úštěk 7:1 Hellinger
13. kolo Středa 5. 9. 2018 17:00 Úštěk - Mojžíř 0:1  
3. kolo Neděle 9. 9. 2018 10:00 Úštěk - Straškov-Vodochody 4:2 Hanák 3, Hájek
4. kolo Sobota 15. 9. 2018 10:00 Chlumec - Úštěk 3:4 Hájek 2, Hellinger, Dufek
5. kolo Neděle 23. 9. 2018 10:00 Úštěk - Česká Kamenice 3:2 Šrámek, Brzák, Hájek
6. kolo Sobota 29. 9. 2018 10:00 Štětí - Úštěk 3:6 Hájek 4, Dufek, Hellinger
7. kolo Neděle 7. 10. 2018 10:00 Úštěk - Velké Březno 2:5 Hájek 2
8. kolo Sobota 13. 10. 2018 10:00 Vaňov/Libouchec - Úštěk 10:0  
9. kolo Neděle 21. 10. 2018 10:00 Úštěk - Skorotice    
10. kolo Sobota 27. 10. 2018 10:00 Trnovany - Úštěk    
11. kolo Neděle 4. 11. 2018 10:00 Úštěk - Junior Roma Děčín    

 

 

Starší přípravka - Okresní přebor skupina B

Kolo

Den

 

Výsledek

1. kolo

Sobota 1. 9. 2018 12:00

Úštěk - Liběšice

1:20

3. kolo

Neděle 16. 9. 2018 10:00 Bezděkov - Úštěk 19:2
11. kolo Středa 19. 9. 2018 17:00 Štětí - Úštěk 7:3
4. kolo Sobota 22. 9. 2018 12:00 Úštěk - Mšené Lázně 1:9
2. kolo Úterý 25.9. 2018 17:00 Úštěk - Rovné 7:4

5. kolo

Neděle 30. 9. 2018 10:00

Libotenice - Úštěk

11:3

6. kolo

Sobota 6. 10. 2018 12:00

Úštěk - Bechlín

3:9

7. kolo

Neděle 14. 10. 2018 10:00

Vědomice - Úštěk

5:9

8. kolo

Sobota 20. 10. 2018 12:00

Úštěk - Budyně nad Ohří

 

9. kolo

Neděle 28. 10. 2018 10:00

Podlusky - Úštěk

 

10. kolo

Sobota 3. 11. 2018 12:00

Úštěk - Žitenice

 
 

Mladší přípravka - Okresní přebor skupina B

Kolo

Den

 

Výsledek

1. kolo

Sobota 1. 9. 2018 10:00

Úštěk - Hoštka

9:3

2. kolo

Sobota 8. 9. 2018 10:00

Úštěk - Bezděkov

8:19

3. kolo

Sobota 15. 9. 2018 10:00

Vědomice - Úštěk

6:11

4. kolo

Sobota 22. 9. 2018 10:00

Úštěk - Budyně nad Ohří

12:5

5. kolo

Sobota 29. 9. 2018 11:00

Podlusky - Úštěk

12:9

6. kolo

Sobota 6. 10. 2018 10:00

Úštěk - Štětí

8:7

7. kolo

Sobota 13.10.2018 10:00

VOLNO

x

8. kolo

Sobota 20. 10. 2018 10:00

Úštěk - Straškov-Vodochody

 

9. kolo

Sobota 27. 10. 2018 10:00

Liběšice - Úštěk