Rozpisy a výsledky utkání jaro 2016

A-tým

                                                                                    Výsledek                    Střelci

Sobota 19.03. 15:00               Liběšice B - Úštěk                 1:5                   Rešl 3, Blažek, Roubal   

Sobota 26.03. 15:00               Úštěk - Kleneč                      1:2                   Rešl

Sobota 02.04. 16:30               Židovice - Úštěk                    4:2                   Šplíchal, Blažek

Sobota 09.04. 16:30               Úštěk - Vědomice                  5:2                   Rešl 3, Káles ml., Kacálek Josef

Sobota 16.04. 17:00               Vražkov - Úštěk                     1:2 NP              Horáček

Sobota 23.04. 17:00               Úštěk - Mnetěš                      4:3                   Rešl, Blažek, Kacálek Josef, Káles ml.

Sobota 30.04. 17:00               Žitenice - Úštěk                      6:2                   Kacálek Josef 2

Sobota 07.05. 17:00               Úštěk - Bechlín                       1:4                   Rešl

Sobota 14.05. 17:00               Úštěk - Bříza                          3:2 NP              Rešl, Káles ml.

Sobota 21.05. 14:00               Hoštka - Úštěk                          4:2                   Kacálek Josef, Rešl z pen.

Sobota 28.05. 17:00               Úštěk - Lounky                        0:5

Sobota 04.06. 17:00               Račice - Úštěk

Sobota 11.06. 17:00               Úštěk - Litoměřice C

 

Dorost

                                                                                         Výsledek              Střelci

Neděle 10.04. 10:00               Úštěk/Liběšice - Křešice              3:8                     Matička, Brzák A., Hajský M.                         

Neděle 17.04. 10:00               VOLNO                                       X                     X

Neděle 24.04. 10:00               Úštěk/Liběšice - Vědomice           2:5                    Brzák D., Hasjký M.   

Neděle 01.05. 10:00               Straškov - Úštěk/Liběšice             4:1                    vlastní                            

Neděle 08.05. 10:00               Úštěk/Liběšice - Bechlín               0:6                           

Neděle 15.05. 10:00               Úštěk/Liběšice - Střekov               8:2                   Svoboda 2, Kadlec 2, Brzák A., Brzák D., Matička, Pišinger

Neděle 22.05. 10:00               Velké Žernoseky - Úštěk/Liběšice   3:2                  Brzák A. 2             

Neděle 29.05. 10:00               Úštěk/Liběšice - Bezděkov            0:8                                             

Neděle 05.06. 10:00               Budyně - Úštěk/Liběšice      
 

Žáci

      Výsledek            Střelci

Sobota 26.03. 10:00               Úštěk - Rovné                             9:1               Kalakaj 3, Hrnčíř 3, Šrámek, Flieger, Nešleha

Sobota 02.04. 10:00                Křešice - Úštěk                           8:0

Sobota 09.04.  10:00               Úštěk - SK Roudnice B                0:4

Sobota 16.04.  10:00               Straškov - Úštěk                          0:2              Preissler, Hanuš

Sobota 23.04.  10:00               Úštěk - Velké Žernoseky               0:1

Sobota 30.04.  10:00                Liběšice - Úštěk                          0:3              Flieger, Landa, Hanuš

Sobota 07.05.  10:00                Úštěk - Bechlín                           2:1 NP        Kalakaj

Sobota 14.05.  10:00                Úštěk – Třebušín                        10:1            Hrnčíř 3, Hanuš 2, Kalakaj 2, Hellinger, Nešleha, Landa

Neděle 22.05. 10:00                 Hoštka - Úštěk                            2:3 NP        Landa, Flieger

Sobota 28.05.  10:00                Úštěk - Lukavec                           15:0           Hrnčíř 3, Flieger 3, Hellinger 2, Hanuš 2, Macek 2, Landa, Kalakaj, vlastní

Středa 01.06.  17:30                Velemín - Úštěk                            0:3            Hrnčíř, Landa, Flieger    

Sobota 04.06.  14:00                Terezín - Úštěk          

Sobota 11.06.  10:00                Úštěk - Mšené lázně         
 
                 

Starší přípravka - Skupina o 13. – 16. místo „J“ (G1J)

Místo                 den            datum            čas        umístění
Úštěk                 neděle         17. 04.          10:00         1. místo
Libochovany       sobota          30. 04.         10:00 
Lukavec             sobota          07. 05.         13:00 
Mšené lázně       neděle         15. 05.          10:00
 
 

Mladší přípravka - Skupina o 9. – 12. místo „I“ (H1I)

Místo                 den            datum            čas             umístění
Úštěk                 sobota         16. 04.          10:00             2. místo
Čížkovice            sobota         23. 04.          10:00            1. místo 
Pokratice            sobota         07. 05.          14:30 
Travčice              sobota        14. 05.           10:00