Rozpisy a výsledky utkání
A-tým - II. třída - Okresní přebor
Kolo |
Den |
Výsledek |
Střelci |
|
13. kolo |
Neděle 18.8.2019 17:00 |
Úštěk – Budyně n. O. |
6:1 |
Rešl 4, Blažek, Šplíchal |
1. kolo |
Sobota 24.8.2019 17:00 |
Libochovice – Úštěk |
3:2 NP |
Rešl, Jelínek T. |
Sobota 31.8.2019 17:00 |
VOLNO |
xxx |
xxx |
|
3. kolo |
Sobota 7.9.2019 17:00 |
Dušníky - Úštěk |
8:0 |
|
4. kolo |
Sobota 14.9.2019 16:30 |
Černiv – Úštěk |
3:2 |
Horáček, Rešl |
5. kolo |
Sobota 21.9.2019 16:30 |
Úštěk – Žitenice |
3:2 NP |
Jelínek T., Křeček |
6. kolo |
Sobota 28.9.2019 16:00 |
Malé Žernoseky – Úštěk |
2:0 |
|
7. kolo |
Sobota 5.10.2019 16:00 |
Úštěk – Lukavec |
2:1 |
Šplíchal, Blažek |
8. kolo |
Neděle 13.10.2019 15:30 |
Litoměřicko B – Úštěk (hřiště Mlékojedy) |
1:3 |
Musil M. 2, Jelínek T. |
9. kolo |
Sobota 19.10.2019 15:30 |
Úštěk – Libotenice |
2:1 |
Slavík, Jelínek T. |
10. kolo |
Neděle 27.10.2019 14:30 |
Lovosice B – Úštěk |
3:9 |
Šplíchal 2, Musil M. 2, Petrus, Jelínek T., Kacálek Jan, Krejčí, vlastní |
11. kolo |
Sobota 2.11.2019 14:00 |
Úštěk - Dobříň |
2:0 |
Jelínek T., Hrozek |
12. kolo |
Sobota 9.11.2019 10:30 |
Rovné - Úštěk |
0:3 |
Jelínek T. 2, Malý |
2. kolo |
Sobota 16.11. 2019 14:00 |
Úštěk - Brňany |
4:0 |
Jelínek T. 2, Slavík, Giesel |
B-tým - IV. třída skupina A
Kolo |
Den |
Výsledek |
Střelci |
|
1. kolo |
Sobota 24.8. 2019 14:00 |
Prackovice - Úštěk |
7:1 |
Hajský V. |
2. kolo |
Neděle 1.9. 2019 17:00 |
Úštěk – Lovečkovice |
5:0 |
Šplíchal 2, Slavík 2, Janoušek T. |
|
Neděle 8.9. 2019 |
VOLNO |
xxx |
xxx |
4. kolo |
Sobota 14.9. 2019 13:30 |
Podsedice - Úštěk |
1:2 NP |
Malčánek |
5. kolo |
Neděle 22.9. 2019 16:30 |
Úštěk – Zahořany |
5:3 |
Janoušek T. 2, Kacálek Jan 2, Malčánek |
6. kolo |
Neděle 29.9. 2019 16:00 |
Libínky – Úštěk (hřiště Polepy) |
4:2 |
Káles, Janoušek T. |
7. kolo |
Neděle 6.10. 2019 16:00 |
Úštěk – Libochovany |
4:3 |
Káles ml., Malčánek 2, Janoušek T. |
8. kolo |
Neděle 13.10. 2019 15:30 |
Budyně n. O. B – Úštěk |
7:1 |
Janoušek T. |
9. kolo |
Neděle 20.10. 2019 15:30 |
Úštěk – Třebenice |
2:1 NP |
Buch M. |
10. kolo |
Sobota 26.10. 2019 11:30 |
Medvědice – Úštěk |
10:2 |
Janoušek T. 2 |
|
Neděle 3.11. 2019 |
VOLNO |
xxx |
xxx |
3. kolo |
Neděle 10.11. 2019 14:00 |
Podbradec - Úštěk |
4:6 |
Rešl 2, Malčánek 2, Jelínek Š. 2 |
Mladší žáci – Okresní přebor
Kolo |
Den |
Výsledek |
|
2. kolo |
Sobota 31.8.2019 12:00 |
Úštěk - Prackovice |
9:2 |
4. kolo |
Neděle 15.9.2019 10:00 |
Litoměřicko C - Úštěk (hřiště Terezín) |
9:0 |
3. kolo |
Čtvrtek 19.9. 2019 17:00 |
Dobříň/Bezděkov – Úštěk (hřiště Dobříň) |
3:2 NP |
5. kolo |
Sobota 21.9.2019 12:00 |
Úštěk – Vědomice |
2:3 |
1. kolo |
Středa 25.9.2019 17:00 |
Čížkovice – Úštěk |
9:2 |
6. kolo |
Sobota 28.9.2019 10:00 |
Straškov - Úštěk |
14:0 |
7. kolo |
Sobota 5.10.2019 12:00 |
Úštěk - Žitenice |
6:0 |
8. kolo |
Sobota 12.10.2019 10:00 |
Liběšice – Úštěk |
11:1 |
11. kolo |
Středa 16.10.2019 16:30 |
Úštěk – Rovné |
1:2 NP |
9. kolo |
Sobota 19.10.2019 12:00 |
Úštěk – Pokratice |
1:6 |
10. kolo |
Sobota 26.10.2019 10:00 |
Litoměřicko B – Úštěk (hřiště Terezín) |
6:0 |
Mladší přípravka – Okresní přebor skupina B
Kolo |
Den |
Výsledek |
|
1. kolo |
Sobota 31.8.2019 10:00 |
Úštěk – Liběšice |
12:7 |
2. kolo |
Sobota 7.9.2019 10:00 |
Úštěk – Hoštka |
26:2 |
3. kolo |
Sobota 14.9.2019 10:00 |
VOLNO |
|
4. kolo |
Sobota 21.9.2019 10:00 |
Úštěk – Podlusky |
8:4 |
5. kolo |
Sobota 28.9.2019 10:00 |
Bezděkov – Úštěk |
8:11 |
6. kolo |
Sobota 5.10.2019 10:00 |
Úštěk – Trávčice |
11:0 |
7. kolo |
Sobota 12.10.2019 9:00 |
Štětí - Úštěk |
8:10 |
Mladší přípravka – skupina ELITE
1. kolo |
Sobota 26.10.2019 10:00 |
Úštěk - Liběšice |
13:7 |
2. kolo |
Sobota 2.11.2019 10:00 |
Bohušovice n. O. - Úštěk |
4:16 |
3. kolo |
Sobota 9.11.2019 10:00 |
VOLNO |
xxx |
Litoměřicko B – Úštěk (hřiště Terezín) |