Zápasy 25. a 26. května 2019

27.05.2019 11:00

Mladší přípravka

Slavoj Úštěk – Dynamo Podlusky 5:17

Mladší přípravka nastoupila k dalšímu zápasu skupiny ELITE na domácím hřišti protu Podluskám a bohužel na soupeře nestačila a podlehla vysoko 17:5.

Starší přípravka

Slavoj Úštěk – Viktorie Budyně nad Ohří 5:5

Starší přípravka přivítala v dalším kole Viktorii Budyně a utkání skončilo smírně 5:5.

A-tým

Slavoj Úštěk – Sahara Vědomice 5:2 (4:1)

Áčko Slavoje nastoupilo sice jako domácí tým, ale na hřišti soupeř. Hřiště v Úštěku bylo poškozeno přívalovým deštěm a po dohodě se soupeře tak bylo utkání odehráno ve Vědomicích. Slavoj to ale nijak neovlivnilo a hned v úvodu se díky brance Rudy Rešla ujal vedení 1:0! Za pět minut přidal další gól Michal Musil. V 16. minutě vstřelil Ruda Rešl svůj druhý gól a v minutě 18. pak zavšil hattrick. Slavoj tak vedl po necelých 20 minutách 4:0!!! Hráči Vědomic sice do přestávky snížili na 4:1 a po přestávce dokonce na 4:2. Rudolf Rešl pak ale přidal další branku a bylo to 5:2. Další branka již nepadla a Slavoj zvítězil 5:2!

Sestava Úštěk:

Prejza – Roubal, Smrček, Káles st., Giesel – Hrozek, Jelínek T., Musil, Kacálek Jan – Rešl, Hájek.

Góly Úštěk:

Rešl 4, Musil

Střídali:

Káles ml., Jelínek Š., Janoušek T:

B-tým

Slavoj Úštěk – Podřipan Kostomlaty 0:3 (0:2)

Béčko muselo stejně jako áčko odehrát své utkání venku a výsledkově se mu vůbec nevydařilo. Hráči Kostomlat se dostali již v prvním poločase do vedení 2:0, které ještě po přestávce navýšili další jednou brankou a Slavoj tak prohrál 3:0.

Hanák – Jelínek, Smrček, Hrozek, Vocásek – Hájek, Buch M., Kacálek Jan, Janoušek P. – Janoušek T., Malčánek.