Žáci: Sokol Velké Žernoseky - Slavoj Úštěk

25.04.2015 10:00

Sokol Velké Žernoseky - Slavoj Úštěk 7:2 (4:1)

Mistrovské utkání 11. kola sehráli žáci Slavoje Úštěk ve Velkých Žernosekách. Již od počátku se utkání pro Úštěk nevyvíjelo příliš dobře. V první minutě se hned ujali domácí vedení 1:0. Za několik okamžiků Slavoj vyrovnal na 1:1, když se prosadil Kalakaj. Poté byl Úštěk více aktivní, ale nedokázal proměňovat šance a tak přišel trest. Domácí dokázali do přestávky vstřelit další tři góly a o poločas tak platil stav 4:1 pro Žernoseky. Úštěk chtěl po přestávce ihned snížit rozdíl skóré. Opak byl ale pravdou a domácí přidali další tři góly a vedli už 7:1. Za Úštěk v závěru jen upravil skóré zápasu Jiří Flieger, ani to všem domácím nezkazilo radost z vítězství a Úštěk si tak odvezl prohru 7:2!

Dufek - Nový, Hajský V., Brzák, Bělohoubek - Hellinger, Hrozek T., Kalakaj, Nešleha - Flieger, Barnet J.