Žáci: Slavoj Úštěk - TJ Lovečkovice

24.05.2014 10:00

Slavoj Úštěk - TJ Lovečkovice 18:0 (5:0)

K dalšímu utkání dorazili do Úštěka hráči nedalekých Lovečkovic. Již před utkáním vše nasvědčovalo tomu, že by domácí měli bez problémů vyhrát, hosté se totiž pohybovali ve spodních patrech tabulky, inaksovali více než 100 gólů a navíc dorazili jen v 9 hráčích. Převaha na hřišti tak byla patrná již od první minuty. Úštěk se rychle ujal vedení a do poločasu vstřelil 5 branek. Ve druhé půli přidali domácí dalších 13 branek a zápas tak skončil exibičním výsledkem 18:0. Úštěk díky této výhře přeskončil v tabulce Třebenice a posunul se na 4. místo. Žáci Slavoje tak budou v dalších zápasech hrát o konečné 7. místo v okresním přeboru proti Sokolu Mšené-lázně.