Žáci: Slavoj Úštěk - Sokol Straškov-Vodochody

12.09.2015 10:00

Slavoj Úštěk - Sokol Straškov-Vodochody 2:1 (0:0)

Druhé domácí utkání žákovského družstva bylo sehráno v sobotu 12.září. Před začátkem zápasu měl domácí celek problém se složením sestavy (nemoc některých hráčů, souběžně hraný turnaj přípravky) a tak musel Slavoj nastoupit pouze v devíti hráčích. I přes to se domácí hráči snažili ze všech sil konečně v této sezóně získat body. Od začátku utkání byl díky této snaze celek Slavoje lepším mužstvem a vytvořil si i několik slibných šancí. Do poločasu se ovšem gól vstřelit nepodařilo. Druhý poločas začal téměř stejně jako skočnil první. Za aktivní hru přišla ale i gólová odměna a Slavoj se ujal vedení 1:0. Poté se hra poněkud změnila. Úštěk se snažil především bránit vedení a hru více ovládali hosté. Straškov také po zásluze vyrovnal na 1:1. Slavoj se pak snažil získat vedení zpět na svou stranu. To se také povedlo když se prosadil Jirka Hanuš - 2:1. Úštěk do konce utkání již zodpovědně bránil a vybojoval i v devíti hráčích zaslouženou výhru 2:1!

Dufek - Hrnčíř, Flieger, Nešleha, Hajský - Hellinger, Preissler, Hanuš - Kalakaj.