Žáci: Slavoj Úštěk - SK Velemín

18.04.2015 10:00

Slavoj Úštěk - SK Velemín 7:1 (3:0)

K dalšímu mistrovskému zápasu nastoupili žáci Slavoje na domácím hřišti, kde se utkali s SK Velemín. Svou roli favorita utkání začali domácí naplňovat ihned od začátku. Po několika neproměněných šancích se jako první prosadil Radek Hellinger a Slavoj se tak ujal vedení 1:0! Do poločasu naši hráči přidali ještě dva góly, když se trefili Flieger a Brzák. V druhé půli se obraz hry příliš nezměnil. Hosté si vytvořili jen pár brejkových situací. Za Slavoj se prosadil ještě třikrát Brzák a jednou z penalty Milan Hajský. Hosté vstřelili jeden gól a to z přímého volného kopu. Ani to ovšem domácím nezkazilo radost z vítězství a tak Úštěk získal tři body za výhru 7:1!

Hanák - Nový, Brzák, Hajský V., Bělohoubek - Hellinger, Hajský M., Hrozek T., Nešlaha - Flieger, Kalakaj.