Žáci: Slavoj Úštěk - SK Roudnice nad Labem B

06.06.2015 10:00

Slavoj Úštěk - SK Roudnice nad Labem B 1:2 (0:0)

V sobotu 6.6. 2015 se v Úštěku odehrála odveta finále okresního přeboru starších žáků. Slavoj nastupoval se ztrátou dvou gólů, který si z Roudnice přivezl po prohře 2:0. Domácí borce tak čekal nelehký úkol. Už od začátku utkání se hráči Úštěka snažili ztrátu snížit a přiblížit se tak k možnosti stát se okresním přeborníkem. Hosté však velmi pozorně bránili a potvrzovali svou kvalitu. Navíc ještě hrozili z nebezpečných protiútoků. I tak se Slavoj dostal ke dvou vyloženým šancím. Bohužel brankou ani jedna neskončila. O přestávku tak platilo skóré 0:0 celkově však stále 0:2. Ve druhém poločasu začala být Roudnice více nebezpečná také dopředu a domácím postupně docházeli síly. Dlouho však platilo nerozhodné skóré. Roudnice se ale později bohužel po přímém volném kopu ujala vedení 1:0 . Za nedlouho dokonce hosté přidali další gól a o vítězi okresního přebou už bylo téměř rozhoduto. Domácí hráči ale i tak dále bojovali a nevypustili žádný souboj. Odměnou byl alespoň čestný gól, když se po rohovém kopu prosadil Dominik Brzák. Odveta finále tak skončila 1:2 pro Roudnici, která se stala okresním přeborníkem. Domácím hráčů však nebylo co vytknou a i přes prohru ve finále jim patří velký dík za úspěšnou sezónu. Celkově druhé místo v okresu je také velkým úspěchem.