Žáci: Slavoj Úštěk - SK Lukavec

19.04.2014 10:00

Slavoj Úštěk - SK Lukavec 1:4 (0:1)

Ve druhé mistrovském utkání jarní sezony se utkali hráči Slavoje na domácím hřišti s týmem SK Lukavec. První poločas začal několika šancemi domácích. Gól ovšem nepadl. Poté se ke slovu dostali také hosté a hra se poměrně vyrovnala. Později ale hosté z jedné své akce udeřili a do šaten se tak šlo za stavu 0:1 pro Lukavec. Ve druhé půli hned hráči Lukavce přidali druhý gól. Domácí se pak snažil s výsledkem něco udělat a za jejich snahu přišla odměna v podobě snížení na 1:2, když se trefil Ríša Hájek. Úštěk se dále snažil vyrovnat a útočil ve více lidech. Hosté z rychlých protiútoků tak přidali ještě dva góly. Utkání tedy skončilo 1:4 pro SK Lukavec. Hráči domácí Slavoje ovšem zaslouží za svou snahu a výkon pochvalu.

Hanák - Nový, Brzák D., Hajský M.,Hajský V. - Preissler, Hrozek, Hájek, Hellinger - Barnet J., Barnet D.