Výsledky zápasů 8. a 9. června 2019

10.06.2019 09:30

Starší přípravka

Slavoj Úštěk – TJ Žitenice 3:7

Starší přípravka přivítala v posledním utkání sezóny Žitenice. Proti silnému soupeři si naši hráči vypracovali slušný náskok 3:0. Ve druhé části utkání, ale hosté sedmi góly otočili skóré zápasu a vyhráli nakonec 7:3.

A-tým

Slavoj Úštěk – FK Polepy 5:0 (1:0)

A-tým potřeboval v posledním zápase sezóny zvítězit aby měl 100% jistotu udržení soutěže. Už od začátku zápasu byl Slavoj aktivnější a vytvářel si řadu gólových příležitostí. Gól ale ne a ne přijít. Až ve 33. minutě konečně dotlačil do branky míč Láďa Smrček a Slavoj se ujal vedení. Ve druhém poločase se pak pokračovalo ve stejném duchu. Slavoj útočil a hnal se za výhrou. Druhou branku zápasu vstřelil po pěkné akci Kuby Malého Bedřich Giesel -2:0 V zápětí přidal třetí gól z přímého kopu Michal Musil a zápas byl rozhodnutý. Slavoj přidal do konce zápasu ještě dva góly a smetl Polepy 5:0!

Sestava Úštěk:

Prejza – Roubal, Smrček, Káles st., Horáček – Giesel, Jelínek T., Musil, Blažek – Rešl, Křeček.

Střídali:

Malý, Hájek ml., Jelínek Š., Kacálek Jan, Hanák

Góly Úštěk:

Smrček, Giesel, Musil, Jelínek T., Hanák

Mladší přípravka

SK Lukavec/Brozany – Slavoj Úštěk 21:5

K odloženému zápasu vyrazili hráči mladší přípravky do Lukavce. Domácí tým vyhrál vysokým rozdílem 21:5.

B-tým

Slavoj Úštěk B – SK Dušníky B 5:0 (4:0)

Béčko nastoupilo v předposledním kole soutěže proti Dušníkům B. Už v prvním poločase si Slavoj vypracoval vysoké vedení 4:0, které v druhé polovině zápasu ještě navýšil Malčánek a béčko tak vyhrálo jednoznačně 5:0!

Hanák – Buch L., Jelínek Š., Káles ml., Vocásek – Buch M., Kacálek Jan, Krejčí, Hájek ml. – Janoušek T., Malčánek.