Výsledky zápasů 18. a 19. května 2019

20.05.2019 11:11

Mladší přípravka

ASK Lovosice – Slavoj Úštěk 12:15

Utkání bohaté na branky odehrála mladší přípravka v Lovosicích, kde hlavně díky 13 gólům Václava Rešla zvítězila 15:12!

Starší přípravka

Sahara Vědomice – Slavoj Úštěk 10:1

Oslabená starší přípravka nastoupila na hřišti ve Vědomicích a odvezla si prohru 10:1

Dorost

TJ Skorotice – Slavoj Úštěk 6:2 (3:2)

Dorost odehrál další zápas krajské soutěže ve Skoroticích. Na těžkém terénu se dostal Slavoj rychle do vedení 1:0. Domácí však poměrně záhy otočili stav a vedli 2:1. Ve 20. minutě pak bylo srovnáno na 2:2. Hráči Skorotic ale využili chyby v obraně a do šaten se tak šlo s výsledkem 3:2 pro domácí. Ve druhé půlce chtěl Úštěk aspoň srovnat, ale to se nepodařilo a domácí vstřelili další tři góly a Slavoj tak prohrál 6:2.

Dufek – Bělohoubek, Brzák, Hajský V., Barnet J. – Hellinger, Hrozek, Hajský M., Kalakaj – Hájek, Flieger.

Střídal:

Barnet D.

Góly Úštěk:

Hajský M., Flieger

A-tým

Sokol Straškov-Vodochody – Slavoj Úštěk 0:6 (0:4)

Áčko potřebovalo po dvou ztrátách na plno bodovat a v pozměněné sestavě cestovalo do Straškova. První šanci zápasu měli domácí, ale pak se aktivity ujal Slavoj a po celý zápas diktoval tempo hry. Už v 15. minutě se prosadil Vojta Křeček a bylo to 1:0 pro Úštěk. Dvě minutky na to prostřelil domácího brankáře Ruda Rešl a další minutu na to přidal třetí gól Honza Blažek. Slavoj tak vedl ve 20. minutě 3:0 a dál ovládal utkání. Do přestávky přidal po pěkné akci Honzy Blažka čtvrtý gól Jakub Malý a o poločas tak platil stav 4:0. Ve druhém poločase aktivita Slavoje trochu upadla, ale i ani domácí nijak moc nehrozili. V závěru přidal pátý gól Rešl a hned po něm šestý Giesel. Slavoj si tak ze Straškova odvezl všechny body za vysokou výhru 6:0!

Prejza – Horáček, Petrus, Káles st., Giesel – Malý, Musil, Jelínek T., Blažek – Křeček, Rešl.

Střídali:

Hájek ml., Hrozek, Mašata

Góly Úštěk:
Rešl 2, Křeček, Blažek, Malý, Giesel

B-tým

SK Dušníky B – Slavoj Úštěk B 5:7 (2:5)

Druhé kolo nadstavby odehrálo béčko v Dušníkách. V souboji béček byl v prvním poločase lepší hostující Slavoj a dostal se do slušného vedení 5:2. Ve druhém poločase gólová přestřelka pokračovala a Slavoj nakonec zvítězil 7:5.

Piskač – Buch L., Jelínek Š., Káles ml., Vocásek – Malčánek, Krejčí, Buch M., Kacálek Jan – Kacálek Josef, Janoušek T.