Výsledky sobota 7.9. 2019

09.09.2019 09:15

Mladší přípravka: Slavoj Úštěk – Sokol Hoštka 26:2

Přípravka nastoupila i k druhému zápasu doma a soupeře z Hoštky přehrávala od první minuty. Ve třetí minutě vedl Slavoj už 3:0! Nejmladší hráči Úštěka dál navršovali skóré a vyhráli drtivým rozdílem 26:2!

A-tým: SK Dušníky – Slavoj Úštěk 8:0 (5:0)

V pozměněné sestavě nastoupilo áčko Slavoje v Dušníkách. Vstup do zápasu Slavoji hrubě nevyšel a byl z toho doslova hororový start. Domácí hráči se rychle dostali do vedení 1:0 a za další minutu přidali i druhý gól. V 6. minutě tak svítil na tabuli stav 2:0. Hráči Dušníků dál dokazovali svou kvalitu a byli lepším týmem. Po chybě Slavoje pak přidali další gól a bylo to už 3:0. Do poločasu dokázali domácí borci ještě dvakrát rozvlnit síť. O přestávce Slavoj prohrával 5:0 a bylo jasné, že všechny bodu zůstanou v Dušníkách. Ve druhém poločase se Slavoj snažil alespoň snížit, ale branky dál stříleli jen domácí. Konečný stav 8:0.