Souhrn zápasů ze soboty 2. listopadu

04.11.2019 09:30

Mladší přípravka

Slavoj Bohušovice nad Ohří – Slavoj Úštěk 4:16 (2:7)

Poslední soutěžní zápas roku 2019 sehrála přípravka na půdě Bohušovic. Naši hráči navázali na skvělou podzimní sérii a už po poločase vedli o pět branek. Ve druhé polovině zápasu pak Slavoj přidal dalších devět gólů a porazil Bohušovice nad Ohří vysoko 16:4! Přípravka tak zakončila podzimní sezónu bez ztráty bodu a všechny své soupeře porazila!

A-tým

Slavoj Úštěk – Tj Dobříň 2:0 (0:0)

Áčko povzbuzené vysokou výhrou v Lovosicích z minulého kola nastoupilo doma proti Dobříni. Soupeř byl v tabulce těsně za Slavojem a očekával se tak vyrovnaný zápas. V úvodu byl více aktivní domácí Slavoj, ale žádná velká šance se neurodila. Pak párkrát zahrozili také hosté díky standartním situacím. V prvním poločase ale diváci žádnou vyloženou šanci neviděli a do šaten se šlo za stavu 0:0. Ve druhém poločase se asi po 10 minutách dostal ke standartce i Úštěk a hned z toho byl první gól zápasu. Po rohovém kopu Michala Musila se hlavou prosadil Tomáš Jelínek a Slavoj v 55. minutě vedl 1:0. Zápas byl hodně bojovný a hráčům dělal často problém terén. Hosté se snažili o vyrovnání, ale obrana Slavoje fungovala vcelku dobře. Hosté postupně otevírali obranu a Slavoj se dostával do vyložených šancí. Druhý gól ale ne a ne padnout. Až v 78. minutě se prosadil střídající Tomáš Hrozek a navýšil vedení Slavoje na 2:0! Zbývalo asi čtvrt hodiny do konce a Dobříň se tlačila do pokutového území Úštěka. Slavoj ale své vedení ubránil a nedovolil hostům ani snížit. Zápas tak skončil výhrou Úštěka 2:0! Slavoj si připsal 5 výhru v řadě a udržel domácí neporazitelnost.

Hanák – Horáček, Káles st., Smrček, Giesel – Slavík, Jelínek T., Musil M., Kacálek Jan – Pop, Šplíchal.