Souhrn zápasů z 9. a 10. listopadu

11.11.2019 09:00

A-tým

Podřipan Rovné – Slavoj Úštěk 0:3 (0:2)

Áčko hrálo ve 12. kole okresního přeboru na hřišti Rovného. Zápas sice začal nepřesností Slavoje, ze které mohli jít domácí hned do vedení, ale obrana Úštěka si nakonec se situací poradila. A hned se potvrdilo pravidlo nedáš dostaneš. Ve 4. minutě se prosadil Tomáš Jelínek a Slavoj rychle vedl 0:1. Úštěk byl aktivnějším týmem a držel míč na svých kopačkách. Na druhou branku čekali diváci do 28. minuty a byl to opět Tomáš Jelínek, který skóroval. Slavoj vedl o dvě branky a v pohodě dohrával první poločas. Ve druhé půli začali hrát více také domácí, ale do vyložených šancí se nedostávali. Naopak Slavoj přidal v 64. minutě pojistku v podobě třetího gólu a bylo prakticky rozhodnuto. V závěrečných 25 minutách už žádný gól nepadl a Úštěk vyhrál v Rovném jednoznačným výsledkem 0:3!

Prejza – Horáček, Káles st., Smrček, Giesel – Slavík, Jelínek T., Musil M., Hrozek – Šplíchal, Kacálek Jan.

Střídali:

Malý, Hanák

Góly Úštěk:

Jelínek T. 2, Malý

B-tým

TJ Podbradec – Slavoj Úštěk B 2:4 (4:6)

Béčko dohrávalo podzimní část soutěže na hřišti v Podbradci. Po vypršení trestu se mohl za béčko představit i dlouho distancovaný kapitán áčka Ruda Rešl. A návrat na trávník se mu povedl. Hned v první minutě se právě Rešl prosadil a poslal Slavoj do vedení. Za další dvě minutky přidal druhý gól Štěpán Jelínek a bylo to 0:2. Domácí hráči reagovali asi za deset minut a snížili na 1:2. Po půl hodině hry získal Slavoj možnost zahrání pokutového kopu, ze kterého se prosadil Štěpán Jelínek a Úštěk vedl opět o dvě branky. V 35. minutě se po rohovém kopu hlavou prosadil Josef Grunt. Bohužel však do vlastní branky a stav zápasu byl 2:3. Úštěk rychle reagoval a čtvrtý gól Slavoje vstřelil Martin Malčánek, který tak určil poločasový stav na 2:4. Ve druhém poločase se pokračovalo ve střeleckém představení. Sedmý gól v zápase přidal opět Martin Malčánek a Úštěk vedl poprvé v zápase o tři branky. Domácí Podbradec pak díky dvě rychlým gólům snížil na rozdíl jediného branky. Pojistku a poslední gól zápasu pak vstřelil v 68. minutě Ruda Rešl. V závěrečných 20 minutách už další gól diváci neviděli. V 89. minutě pak ale viděli druhou žlutou, a tedy i červenou kartu pro Štěpána Jelínka. Béčko muselo dohrávat poslední minutky jen v deseti hráčích, i tak ale dovedlo utkání do vítězného konce. Béčko zakončilo podzimní část soutěže výhrou v Podbradci 4:6.

Hanák – Grunt, voboda, Vera, Šimánek – Buch L., Kacálek Jan, Hrozek, Jelínek Š. – Malčánek, Rešl.