Souhrn zápasů 13. a 14 října

15.10.2018 11:30

Dorost

TJ Vaňov/Libouchec - Slavoj Úštěk 10:0 (6:0)

Dorost odehrál další utkání krajské soutěže proti sdruženému týmu Vaňov/Libouchec. Bohužel se náš tým k tomu zápasu sešel pouze v 8 hráčích a z Vaňova si odvezl vysokou prohru 10:0. Díky patří všem, kteří se na zápas nevykašlali a jeli i v oslabení bojovat za Slavoj.

Sestava Úštěk:

Dufek - Bělohoubek, Vácha, Jelínek, Samec, Šrámek, Hájek, Hanák.

A-tým

SK Libotenice - Slavoj Úštěk 8:1 (4:1)

K zápasu 8. kola okresního přeboru vyrazilo áčko Slavoje do Libotenic. Tým, který se v minulých sezónách pohyboval vždy v popředí přeboru potvrdil své kvality a už v prvním poločase si vytvořil pohodlný náskok 4:1. Ve druhém poločase domácí ještě navýšili vedení a Slavoj tak zaznamenal nejvyšší prohru v sezóně, když si z Libotenic odvezl skóré 8:1.

Prejza - Roubal, Káles st., Smrček, Vocásek - Malý, Jelínek T., Kacálek Jan, Šmejkal - Kacálek Josef, Rešl.

Střídali:

Mašata, Šplíchal, Malčánek, Kadlec

Gól Úštěk:

Jelínek T.

Starší přípravka

Sahara Vědomice - Slavoj Úštěk

Starší přípravka odehrála 7. kolo okresního přeboru ve Vědomicích a připsala si výhru 9:5.

B-tým

Sokol Medvědice - Slavoj Úštěk B 3:1 (2:0)

Béčko hrálo další zápas v Medvědicích. Soupeř si už v prvním poločase dokázal vytvoříit náskok v podobě dvou branek. Ve druhém poločase sice dokázal Jan Kacálek snížit na 2:1. Domácí si ale své vedení pohlídali a v závěru ještě přidali pojistku v podobě branky na 3:1.

Hanák - Hajský V., Jelínek Š., Círus, Šimánek - Kadlec, Buch M., Kacálek Jan, Káles - Malčánek, Kacálek Josef.