Souhrn výsledků z víkendu 24. a 25. srpna 2019

26.08.2019 08:00

Přípravka - 1. místo - turnaj v Kravařích

Přípravka Slavoje se ještě před začátkem soutěže zúčastnila Memoriálu bratří Průžků v Kravařích. Ve skupině B si nejdříve naši hráči poradili se soupeřem ze Žandova 8:1 a poté remizovali s týmem Bukovany 4:4. Díky lepšímu skóré se Slavoj dostal do finále turnaje, kde přehrál Skalici 3:0 a celý turnaj tak vyhrál!

Výsledky:

Úštěk - Žandov 8:1

Úštěk - Bukovany 4:4

Úštěk - Skalice 3:0

B-tým: Sokol Prackovice n. L. - Slavoj Úštěk B 7:1 (4:0)

K prvnímu soutěžnímu zápasu nové sezóny vyrazilo béčko na půdu Prackovic. Soupeř, který hrál na jaře o soutěž výše se hned v prvním poločase dostal do pohodlného vedení 4:0, které po přestávce ještě třikrát navýšil. Za Slavoj se prosadil až v závěru Václav Hajský a upravil tak skóré na konečných 7:1.

Hanák - Hajský V., Jelínek Š., Buch L., Vocásek - Janoušek P., Káles ml., Buch M., Jelínek J. - Malčánek, Kučera.

Gól Úštěk:

Hajský V.

A:tým FK Libochovice - Slavoj Úštěk 3:2 NP (2:2)

Áčko odehrálo druhý zápas sezóny na hřišti Libochovic. V prvním poločase se Slavoj ujal vedení díky brance Rešla. Druhý gól přidal Tomáš Jelínek z penalty a Úštěk vedl 2:0. Minutu před přestávkou dokázali domácí snížit na 1:2. Šlo o celkem sporný gól, který domácí utočník vstřelil s největší pravděpodobností rukou. Rozhodčí však branku uznali a hra pokračovala dál. Domácí povzbuzeni vstřelenou brankou dokázali ještě do přestávky vyrovnat a do šaten se tak šlo za stavu 2:2. Ve druhém poločase žádná další branka nepadla a šlo se na penalty. V rozstřelu byli přesnější domácí hráči a vyhráli nakonec 3:2 po penaltách.

Prejza - Musil P., Káles st., Smrček, Mašata - Giesel, Slavík, Jelínek T., Blažek - Rešl, Janoušek T.