Souhrn víkendových zápasů

28.08.2018 11:00

A-tým

Sokol Milešov - Slavoj Úštěk 3:2 (3:0)

Druhé utkání okresního přeboru sehrál Slavoj v Milešově. Naši hráči v prvním poločase udělali několik chyb a soupeř se díky tomu dostal do pohodlného vedení 3:0. Ve druhém poločase se hráči Úštěka snažili zvrátit vývoj utkání a odměnou jim bylo snížení na 3:2. Chvíli před konce nastřelil kapitán Rudolf Rešl jen konstrukci branky a domácí Sokol Milešov tak nakonec vyhrál 3:2.

Hanák - Hrozek, Svoboda, Blažek, Hajský M. - Hájek ml., Jelínek T., Kacálek Jan, Malý - Rešl, Kadlec.

Střídali:
Malčánek, Buch M., Kalakaj

Góly Úštěk:
Malčánek 2

Dorost

FK Malšovice - Slavoj Úštěk 3:2 (0:2)

Dorost vstoupil do nové sezóny krajské soutěže v Malšovicích u Děčína. Slavoj si dokázal v prvním poločase vypracovat dvou brankový náskok díky brankám Martina Kalakaje a Milana Hajského. Ve druhém poločase však bohužel Úštěk svůj náskok ztratil a nakonec prohrál 3:2.

Hanák - Bělohoubek, Vácha, Brzák, Barnet - Šrámek, Hrozek, Hajský M., Hájek, Tančák - Kalakaj.

Střídal:
Dufek

Góly Úštěk:
Kalakaj, Hajský M.

B-tým

FC Libínky 1948 - Slavoj Úštěk B 1:3 (0:0)

Očekávaný první zápas béčko sehrálo v Polepech, kde se utkalo s Libínkami. V prvním poločase diváci branku neviděli. Ve druhém poločase se dokázali třikrát prosadti střídající hráči Slavoje! Domácí Libínky skórovali jen jednou, a tak  béčko zvítězilo v první zápase 3:1!

Hanák - Círus, Hájek st., Smrček, Jelínek Š. - Buch M., Hájek ml., Káles, Kadlec - Malčánek, Kacálek Josef.