Poslední zápas podzimní sezóny 2019/2020

18.11.2019 09:00

A-tým:

Slavoj Úštěk – ČFK Brňany 4:0 (3:0)

Poslední soutěžní utkání roku 2019 sehrálo áčko doma proti Brňanům. Úštěk byl favoritem zápasu, protože na domácím hřišti v podzimní části sezóny ještě neprohrál a soupeř se krčil na poslední místě tabulky se ziskem pouhých pěti bodů. První šanci zápasu měli navzdory předpokladům hosté. Slavoj se ubránil, a naopak šel díky své první šanci do vedení, když se prosadil Tomáš Jelínek. Úštěk vedl od 3. minuty 1:0. Slavoj byl aktivní a držel míč na svých kopačkách. Několik šancí Slavoje zůstalo nevyužito, a tak na druhý gól čekali diváci do 26. minuty, kdy si v pokutovém území našel míč Lukáš Slavík a hezkým obloučkem ho poslal k zadní tyči - 2:0 pro Slavoj. Netrvalo to ani dalších 10 minut a bylo to o tři branky. Po rohovém kopu vstřelil svůj druhý gól v utkání Tomáš Jelínek a stanovil poločasové skoré na 3:0. Do druhého poločasu Slavoj prostřídal, ale dál byl aktivnějším týmem a vytvářel si šance. Brankových příležitostí měl Úštěk dost, ale ve druhé půlce se podařilo brankáře hostí překonat jen jednou, a to když se v 72. minutě prosadil Bedřich Giesel. Úštěk tak zakončil podzim výhrou 4:0 na Brňanami a udržel podzimní neporazitelnost na domácím hřišti!