Dorost: Slavoj Úštěk/Sk LIběšice - Sokol Straškov-Vodochody

27.09.2015 10:00

Slavoj Úštěk/Sk LIběšice - Sokol Straškov-Vodochody 3:4 NP (3:3, 1:2)

První domácí mistrovské utkání sehrál sdružený dorost Úštěka a Liběšic v neděli 27.9. proti Straškovu. Z počátku byli aktivnější hosté, projevovala se nesehranost domácího celku a tak už v 5. minutě hosté vedli 0:1. Pak se hra srovnala a do šancí se dostávali také domácí. Druhý gól však střelili opět hosté a zvýšili vedení na 0:2. Do přestavky však už byl aktivnějším mužstvem Úštěk a ve 40. minutě snížil na 1:2 Aleš Brzák! Tímto výsledkem také poločas skončil. Do druhé půle vstoupili domácí špatně a už v 50.minutě to bylo opět o dva góly - 1:3. Úštěk/Liběšice pak vrhl všechny síly do útoku.  Po několika šancích a nepřesných zakončeních se střelou z vápna prosadil pět minut před koncem Svoboda - 2:3. Čas rychle utíkal. Vyrovnání ale ne a ne přijít. Až se z poslední možné šance trefil Dominik Brzák a vyrovnal na 3:3. V penatlovém rozstřelu pak Straškov proměnil 4 pokusy a Úštěk/Liběšice pouze 3 a tak si bod navíc odvezli hosté. Další utkání sehraje dorost v Bechlíně.