Dorost: Hvězda Trnovany - Slavoj Úštěk/Liběšice

27.05.2018 16:00

Hvězda Trnovany - Slavoj Úštěk/Liběšice 2:1 (0:1)

Druhý zápas nadstavbové soutěže sehráli dorostenci v Trnovanech. V prvním poločase se hrál poměrně vyrovnáný zápas se šancemi na obou stránách a s řadou nepřesností. Díky chybě domácího brankáře se po rohovém kopu prosadil Ondra Matička a Slavoj vedl ve 26. minutě 0:1. Domácí chtěli vyrovnat, ale nepřesná souhra je často stála možnost zakončení. Do druhého poločasu vstoupil Slavoj s cílem pojistit vedení. Aktivněji ale hráli domácí hráči a Slavoj měl pár příležitostí jen díky brejkům. Trnovany dokázali vyrovnat asi 10 minut před koncem, když si hráči Slavoje sami vrazili míč do sítě po rohovém kopu. Za dalších pět minut rozehrávali domácí přímý volný kop, díky kterému dokázali otočit stav utkání na 2:1. Do konce zbývalo asi 5 minut a Slavoj vrhl síly do útoku. V poslední minutě se do slibné šance dostal Kryštof Plaček, ale nedokázal zakončit a tak Slavoj prohrál 2:1.

Dufek - Hajský V., Hajský M., Pišinger, Barnet - Kalakaj, Hájek, Hrozek, Tančák - Matička, Horák.