Dorost: FK Schoeller Křešice - Slavoj Úštěk

08.09.2015 11:43

FK Schoeller Křešice - Slavoj Úštěk 5:0 (2:0)

Prvnímu utkání údajně sdruženého družstva Úštěk/Liběšice (z Liběšic nedorazil nikdo!) bylo sehráno v Křešicích. Již z počátku utkání byli více aktivní domácí. Slavoj hrozil z občasných brejků a standartních situací. Do vedení šli po zásluze domácí, když se prosadili po rohovém kopu. Za nedlouho Křešice své vedení navýšili po nedůrazu hostující obrany. Poté začali také více útočit hráči Úštěka. Domink Brzák nastřelil břevno branky a ani další slibné šance nebyli proměněny. Gól tak Úštěk v prvním poločase vstřelit nedokázal. Ve druhé půli chtěli hráči Slavoje alespoň snížit. Opak se ale stal pravdou. Domácí totiž postupně navyšovali vedení až na konečných 5:0. Ve druhém poločase bylo jasně patrné jak hostujícím hráčům dochází síly a projevila se tak jejich slabá účast na trénincích. Nutno také dodat, že utkání bylo sehráno v počtu 10 na 10. Ani jedno mužstvo nebylo kompletní. V případě Úštěka je obzvlášť zarážející, že z Liběšic nedorazil na podporu sdruženého družstva ani jeden hráč. Proto zde není a zatím ani nebude uváděno Úštěk/Liběšice ale pouze Úštěk!

Brzák A. - Šmajsl, Brzák D., Hajský V., Bělohoubek - Pišinger, Hajský M., Hrozek, Svoboda - Barnet.