A-tým: Viktorie Kleneč - Slavoj Úštěk

22.08.2015 17:00

Viktorie Kleneč - Slavoj Úštěk 2:3 NP (2:2, 1:1)

K prvnímu mistrovskému utkání se vypravili hráči Slavoje do Klenče. První poločas začal velkou převahou Úštěka. Po několika neproměněných šancích se v 7. minutě Úštěk ujal vedení, když se prosadil Rešl - 0:1! Převaha hostů pokračovala. Domácí se jen bránili a žádnou velkou šanci si nevytvořili. Slavoj měl naopak šancí spoustu. Dvakrát dokonce trefil tyčku branky. Druhý gól ovšem ne a ne přijít a tak se vcelku z ojedinělé šance prosadili domácí a vyrovnali na 1:1. Ve druhém polčase se hra poměrně vyrovnala, ale více šancí měl stále Úštěk. V 80. minutě se konečně Slavoj dočkal druhé branky. Opět se prosadil Rešl - 1:2! Zápas se blížil ke konci a Úštěk stále vedl. Minutu před koncem, ale domácí vyrovnali po dlouhém nákopu do vápna - 2:2. Opět tak došlo na penaltový rozstřel. V něm Slavoj podržel brankář Aleš Brzák, když dosatl pouze jednu branku ze čtyř střel. Za Úštěk se prosadili tři hráči ze čtyř a Slavoj tak nakonec získal dva body. Po průběhu zápasu a jasné převaze Slavoje jsou ale i 2 body málo.

Brzák - Mašata, Círus, Hajský M., Horáček - Lochman, Řehák, Kacálek Jan, Blažek -  Roubal, Rešl.