A-tým: TJ Sokol Mnetěš - TJ Slavoj Úštěk

TJ Sokol Mnetěš - TJ Slavoj Úštěk 3:5 (1:5)

Sestava: Prejza - Horáček, Smrček, Círus, Brzák - Pišinger (Šmajsl), Musil, Řehák, Blažek - Rešl, Šimánek

Branky: Rešl 3x, Řehák, Musil

Náhradník: Šmajsl (Pišinger)

K předposlednímu utkání této sezóny se vydali hráči Slavoje do Vraškova, kde svá utkání na místním hřišti hraje Sokol Mnetěš. Pro absenci hráčů se v základní sestavě objevili tři dorostenci a jeden usedl na lavičku. V úmorném vedru začali lépe domácí. Hned ze začátku utkání se dostali do vedení. Slavoji se však podařilo brzo vyrovnat díky rychlosti a šikovnosti Rešla. Tím začal obrat a velká kanonáda Slavoje. Rešl vstřelil ještě dvě branky a završil tak hattrick, krásně se ještě trefili z dálky Musil pod břevno a Řehák, který zakroutil míč k tyči. Poločas vyhrál Slavoj 5:1 a zdálo se, že je po zápase. Ve druhém poločase se v horkém podvečeru už jen dohrávalo. Domácí snížili na 2:5 po penaltě a na 3:5 jim daroval branku golman Prejza, který po nepovedeném odkopu trefil útočníka tak nešťastně, že se od něj odrazil míč lobem rovnou do brány. Slavoj si však konec zápasu pohlídal a odvezl si tak z Mnetěšě i v oslabené sestavě tři body. Posunul se tak díky prohře Židovic na 4. místo a v posledním utkání vyzve na domácí půdě druhé Lounky.