A-Tým: TJ Slavoj Úštěk - TJ Sokol Mnetěš

12. kolo SO 8.11. 14:00 - TJ Slavoj Úštěk - TJ Sokol Mnetěš - 6:4 (4:1)

Sestava: Prejza - Mašata, Křivský, Svoboda, Lochman - Blažek, Káles, Eichler, Rešl - Křeček, Roubal

Náhradníci: Kacálek Jos. (Eichler), Klauda (Káles), Buch (Křeček), Šplíchal (Roubal)

Branky: Roubal 2, Blažek(P), Křeček, Kacálek Jos., Rešl

V posledním podzimním zápase na domácí půdě přivítal Slavoj Úštěk hráče ze Sokolu Mnetěš. Na domácí půdě držel Slavoj neporazitelnost, padl pouze na penalty s Břízou. A tak hráči Slavoje nastoupili i do posledního utkání s cílem nechat tři body doma. Soupeř měl znatelnou výškovou převahu, proto se Slavoj snažil kombinovat hlavně po zemi. To se jim celkem dařilo a obrana soupeře také napůsobila jistým dojmem. Skóre otevřel Roubal a zanedlouho zvýšil na 2:0 po pokutovém kopu Blažek, který si pro něj sám došel při individuálním průniku obranou. Slavoj udával tempo hry a měl více ze hry. Další branku přidal opět Roubal, který v krkolomné pozici a z úhlu přehodil brankaře. Sopeři nabídl šanci na skórování Eichler, který nešťastně hrál míč dozadu, ale nevšiml si, že za ním je pouze útočník soupeře, který nabídnutou šanci proměnil. Slavoj však měl stále dvougólový náskok a hrál svojí hru a do konce poločasu ještě navýšil skóre Křeček. Slavoj je znám jeho slabými vstupy do druhého poločasu, zvláště když vede. Po zmatku ve vápně byl první u míče soupeř a podařilo se jim snížit na 4:2. Po další chybě bylo skóre již 4:3 a Slavoj značně znervóznil a soupeř byl na koni. Golman Prejza však podržel a důležitou branku na 5:3 vstřelil Kacálek Josef, který nastoupil o poločas místo Eichlera. To domácí zvedlo a opět zvýšili tempo a na 6:3 ještě zvýšil Rešl. Soupeř už pak jen snížil na 6:4 a ke konci bylo utkání hodně vyhecované a přerušované a došlo i ke dvěma potyčkám. Skóre už se však nezměnilo a Slavoj tak opět na domácí půdě získal 3 body.

V posledním podzimním utkání vyrazí hráči Slavoje na půdu prvního celku tabulky, do Lounek, které mají 32 bodů a pouze jedinou porážku s týmem Liběšic.Slavoj je zatím na 4. místě a má 24 bodů, ale za ním jsou hned tři soupeři, kteří mají pouze o 3 body méně. Utkání se hraje v SO 15.11. od 13:30.