A-Tým: Tj Slavoj Úštěk - Tj Sokol Hoštka

30.09.2014 17:00

Tj Slavoj Úštěk - Tj Sokol Hoštka 7:2 (0:2)

V 6. kole podzimní části se střetly celky Tj Slavoj Úštěk a Tj Sokol Hoštka. Domácí celek před tímto zápasem ještě doma neprohrál a i proto si tuto statistiku chtěl udržet. Mužstvo Hoštky se nacházelo na 2. místě tabulky s náskokem 3 bodů na domácí Úštěk. Hráči Slavoje nastoupili do prvního poločasu v oslabené sestavě, kde chyběl Jan Blažek, který dostal v předchozím zápase červenou kartu a Rudolf Rešl, který nestihl záčátek zápasu. První poločas se hráči Úštěka trápili, když si nemohli vytvořit žádnou vážnější akci, která by ohrozila branku Hoštky. Asi po čtvrt hodině hry hosté uděřili a otevřeli skóre na 0:1. Pro domácí to byla studená sprcha, ale ani přes to se neprobrali a do konce prvního poločasu Hoštka navýšila skóre na 0:2. Pro domácí publikum to bylo zklamání, ale to na nás čekal druhý poločas, který přinesl neočekávaný zvrat. Úštěk provedl o poločas střídání. Ze hry šel Josef Kacálek a do hry nastoupil Rudolf Rešl. Hráčí Úštěka najednou chytli druhý dech a od začátku druhé půle byli nebezpečnějším týmem. Po pár minutách hry snížil hráč domácích Vojtěch Křeček na 1:2. Domáci ještě více ožili, a za nedlouho vyrovnali na 2:2. Do konce zápasu hráči Hoštky výrazně neohrozili branku domácích a Úštěk pokračoval v kanonádě. Rudolf Rešl nakonec nasázel hattrick, Ladislav Smrček dvakrát skóroval hlavou a jeden gól vstřelil Vlastimil Šimánek, který zavěsil nekompromisně levačkou po prvním doteku na hřišti.

Na další utkání vyjíždí TJ Slavoj Úštěk na horkou půdu za týmem Sk Liběšice B dne 4.10.2014 od 16:00.

Sestava: Prejza - Mašata, Smrček, Svoboda B, Lochman - Kacálek Josef, Kacálek Jan, Eichler, Šplíchal - Křeček, Roubal

Střídání: Rešl (Kacálek Josef), Kadlec (Šplíchal), Šimánek (Kacálek Jan)