10. kolo, SO 25.10. 14:30  TJ Slavoj Úštěk - TJ Sokol Bříza 2:3 np (2:0)

Sestava: Prejza - Mašata, Křivský, Buch L., Lochman - Kacálek Jos.,Káles, Blažek, Giesel B., - Rešl, Křeček

Náhradníci: Eichler (Mašata), Musil P. (Lochman), Klauda (Kacálek), Šimánek

Branky: Křeček 2x

V desátém kole přivítal Slavoj na svém hřišti tým Sokol Bříza. Na oba soupeře čekal velmi težký terén a sychravé podzimní počasí. V úvodu museli domácí nastupovat v deseti lidech, protože Giesel kvůli pracovním povinostem stihl nastoupit až chvíli po úvodním výkopu. Utkání bylo zpočátku opatrné a vyrovnané. Bylo vidět, že s těžkým terénem mají zkušenosti spíše domácí. Hráči Slavoje se postupně dostali do herní převahy. První gól domácích vstřelil Křeček. Hosté však byli také nebezpeční. Jeden rychlý protiútok musel včasným výběhem za vápno řešit golman Prejza. Domácí stihli v prvním poločase ještě přidat druhou branku. Trefil se opět Křeček. Před koncem první půle ještě došlo k nešťasné srážce, když se při souboji střetli hlavami dva protihráči. Střídáním to odnesl Mašata, který otřesený střídal za Eichlera. Do druhé půle ještě nastoupil Musil místo Lochmana. Domácí začali lépe, ale šance, které si vytvořili neproměnili. To se jim stalo osudným, protože soupeř snížil na 2:1 a začínal být nebezpečný a domácí začínali dělat chyby. To soupeř postrestal vyrovnáním na 2:2. Jelikož Slavoj žádnou z vytvořených šancí neproměnil, šlo se na penalty. Bohužel hosté byli neomylní, ikdyž s notnou dávkou štěstí, kdy si domácí golman Prejza skoro pokoždé na míč sáhl. Protože naneštěstí domácí Eichler a Giesel trefili tyč, dva body si nakonec odvezl soupeř.

V dalším utkání se vydá Slavoj 1.11. do Radouně, kde se hraje od 14:00. Radouň je zatím na posledním místě tabulky, což by však hráči Slavoje neměli podcenit.