A-tým: TJ Slavoj Úštěk - SK Sahara Vědomice

16.09.2014 19:12

TJ Slavoj Úštěk - SK Sahara Vědomice    3:0 (2:0)

Čtvrté mistrovské utkání v této sezoně a druhé domácí sehráli borci Slavoje Úštěk s týmem Sahara Vědomice.

Utkání začalo opatrně z obou stran. Težký byl pro oba soupeře hlavně podmáčený terén a tak bylo znát, že ani jeden ze soupeřů nechce udělat chybu. Po opatrném úvodu začali mít převahu domácí hráči. Hosté hrozili spíše z protiútoků nebo po chybách domácí obrany, ale branku nevstřelili a tak se po individuálním průniku prosadil povedenou střelou Rešl. To domácí uklidnilo a tlačili se do dalších šancí. Hosté byli nebezpeční hlavně po standartních situacích, hlavně rohových kopech. Druhou uklidňující branku ještě před poločasem přidal Petrus, který pohotovou střelou bodlem z velkého vápna překonal hostujícího brankáře. Těsně před půlí se také ještě zranil obránce Moučka, který si po sprinterském souboji v težkém terénu poranil sval. Vystřídal ho Lochman. Nástup do druhé půle tentokrát domácí nepodcenili, jako při minulém domácím utkání, naopak byli aktivnější a vytvářeli si řadu šanců. Hezké byly např. nůžky Roubala, které bohužel skončily na tyči. Třetím gólem pojistil vítězství domácích opět Rešl a brankář Prejza vychytal první letošní nulu. Utkání tak skončilo 3:0 pro domácí. Slavoj Úštěk se tak posunul na 4. příčku s osmi body a v dalším utkání ho čeká tým SK Židovice, který je momentálně na předposledním místě se třemi body.