8. Kolo, So 11.10.2014 TJ Slavoj Úštěk - FK Bechlín 3:0 (0:0)

Sestava: Prejza - Mašata, Svoboda B., Giesel B., Lochman - Kacálek Josef, Blažek, Eichler, Rešl, - Křeček, Roubal

Náhradníci: Klauda, Šimánek, Buch L.

Branky: Kacálek Josef, Rešl, Křeček

V souboji třetího (FK Bechlín) se čtvrtým týmem tabulky (Slavoj) byli domácí od začátku aktivnějším týmem a určovali tempo hry. FK Bechlín působil poněkud zaskočeně, nebo se jednalo o taktiku, kdy přijel do Úštěka spíše bránit a uhrát alespoň bod a hrozit spíše z protiútoků. Domácí obrana však působila dosti důrazně a bezchybně a jedinou vážnější šancí hostů v první půli byla nastřelená tyč, kdy domácí golman Prejza vyběhl, ale hostující útočník byl u míče dříve a stihl vytřelit. Hosté také párkrát zahrozili po rohových kopech. Domácí Slavoj také žádnou ze svých šancí v první půli neproměnil, v koncovce i finálních přihrávkách působili domácí borci spíše zbrkle, a tak první půle skončila bez branek. Do druhé půle domácí nastoupili opět s důrazem v obraně a soupeře přehrávali a vytvářeli si řadu šancí. Domácí uklidnil první gól, který vstřelil dorážkou Kacálek po hlavičce Blažka, která skončila na tyči a odrazila se ke Kacálkovi. Druhý gól pak přidal Rešl po centru Mašaty, který ještě ve vápně hlavou prodloužil Roubal. Domácí už si závěr utkání pohlídali a měli ještě řadu šancí. Třetí branku ještě přidal Křeček. Utkání tak skončili 3:0 a Slavoj přeskočil Bechlín a posunul se na třetí místo. V příštím kole jedou hráči Slavoje na hřiště Viktorie Kleneč, která je o pouhý bod za Slavojem a je na 5. místě.