A-tým: Sokol Ploskovice - Slavoj Úštěk

17.06.2018 17:00

Sokol Ploskovice - Slavoj Úštěk 0:5 (0:2)

Áčko nastoupilo k závěrečnému zápasu sezóny v Ploskovicích. Velmi špatný terén znesnadňoval oboum týmu kombinaci a hra vypadala velmi kostrbatě. Domácí v úvodu hrozili díky rohovým kopům a jednou už zvedali ruce na hlavu. Láďa Smrček vykopl míč z brankové čáry a bylo to dál 0:0. Ve 25. minutě využil Rudol Rešl přímý volný kop a Slavoj vedl 1:0. Za pět minut se po rohovém kopu prosadil Tomáš Jelínek a Úštěk vedl o dvě branky. Do druhého poločasu pak nastoupil Slavoj s cílem navýšit vedení a neinkasovat. Oba cíle se našim hráčům podařilo splnit. Další branky Úštěka přidali postupně Josef Kacálek, Jakub Kadlec a Ruda Rešl a Slavoj uzavřel sezónu výsledkem 5:0 na půdě Ploskovic. Áčko padlo na jaře jen jednou a obsadilo konečné první místo v tabulce, které mu zajistlo postup do okresního přeboru. Nejlepšími střelci soutěže se stali Josef Kacálek a Ruda Rešl, kteří nastříleli shodně 31 branek!!!

Prejza - Roubal, Hajský M., Smrček, Horáček - Šplíchal, Kacálek Jan, Jelínek T., Kacálek Josef - Rešl, Kadlec.