A-tým: Sokol Mnětěš - Slavoj Úštěk

22.09.2015 13:19

Sokol Mnětěš - Slavoj Úštěk 4:3 (3:1)

Po domácí výhře v minulém kole naladění hráči Slavoje vyrazili k utkání s Mnětěší. I když platí, že vítězná sestava se nemění tak byl Slavoj donucen ke dvěma změnám. Chyběl distancovaný Blažek a z pracovních důvodů také Musil. Na začátku utkání zahrozil několikrát Slavoj. Gól ale nevstřelil a tak trestali domácí. Během dvanácti minut nasázeli tři góly a potrestali tak chyby v obraně Slavoje. Úštěk se ale nevzdával a začal jasně ovládat hru. Do poločasu ještě snížil Josef Kacálek na 3:1. Po přestávce pak pokračovala stíhací jízda Slavoje za vyrovnanáním. Po několika neproměněných šancích se prosadil Rešl a snížil na 3:2. Pět minut před koncem byl v pokutovém území faulován Roubal a úštěcký střelec Rešl se z penalty nemýlil - 3:3. Utkání se už už blížilo k penaltovému rozstřelu, ale domácí využili ojedinělou šanci a prosadili se z přímého kopu. Minutu poté byl odpískán konec utkání a domácí mohli slavi výhru 4:3. I přesto, že byl Slavoj po většinu utkání lepším celkem nezískal ani bod. Přístí utkání sehraje Úštěk na domácím hřišti proti lídrovi tabulky z Žitenic.

Prejza - Buch, Svoboda B., Smrček, Horáček - Kacálek Josef, Řehák, Mašata, Eichler - Roubal, Rešl.