A-tým: Sokol Libochovany - Slavoj Úštěk

09.06.2020 10:00

Sokol Libochovany - Slavoj Úštěk 3:2 NP (2:2)

Slavoj nastoupik k druhému utkání Poháru OFS na hřišti Libochovan. Úštěk byl jasný favoritem zápasu. Utkání ale pro Slavoj nezačalo dobře, protože domácí Sokol se hned v 6.minutě ujal vedení 1:0. Za Slavoj sice srovnal ve 29.minutě Fanda Šplíchal, ale asi pět minut na to byl vyloučen po druhé žluté Honza Kacálek a Slavoj tak čekala hodina hry v 10 hráčích. Do poločasu už další branka nepadla. Do druhé půle šel Úštěk s jasným úkol vstřelit vítěznou branku. Na 2:1 dal v 69.minutě gól Tomáš Jelínek, ale domácí za dvě minuty vyrovnali na 2:2. V posledních 20 minutách další branka nepadla a šlo se na penaltový rozstřel. Ten zvládli lépe domácí hráči a vyhráli celkově 3:2 po penaltách.

Prejza - Roubal, Musil M., Smrček, Vocásek - Slavík, Blažek, Jelínek T., Kacálek Jan - Rešl, Šplíchal.