A-tým: Sokol Hoštka - Slavoj Úštěk

25.04.2015 17:00

Sokol Hoštka - Slavoj Úštěk 1:6 (1:3)

K utkání 19. kola nastoupili hráči Slavoje Úštěk na hřišti v nedaleké Hoštce. V úvodu zápasu dělal nerovný povrch hostujícím hráčům problémy. Domácí Hoštka se dokonce ujala vedení 1:0 po rohovém kopu. Poté už však byl jednoznačně lepším týmem Úštěk. Poměrně rychle po inkasované brance vyrovnal na 1:1 Rešl. Druhý gól hostů vstřelil po hezké akci Musil a svůj druhý gól přidal ještě do poločasu Rešl. O přestávku tak platil stav 1:3 pro Slavoj. Druhý poločas probíhal téměř stejně jako skončil první. Domácí se jen bráli a hru měli pod kontrolou hráči Úštěka. Postupně se prosadil Blažek, Lochman a Brzák a tak si Úštěk odvezl zasloužené tři body za výhru 6:1! V příštím kole sehrají hráči Slavoje na domácím hřišti derby s družstvem Liběšice B.

Prejza - Mašata, Smrček, Giesel, Horáček - Roubal, Blažek, Musil, Kacálek Josef - Křeček, Rešl.