A-tým: Slavoj Úštěk - Viktorie Budyně nad Ohří

19.08.2019 14:00

A-tým: Slavoj Úštěk - Viktorie Budyně nad Ohří 6:1 (5:0)

Áčko nastoupilo k prvnímu zápasu nové sezóny na domácím hřišti proti nováčkovi soutěže z Budyně. Hned v první minutě se dostal do brankové příležitosti Slavoj, ale Bedřich Giesel svou šanci neproměnil. Slavoj to ale mrzet nemuselo, protože už v 7. minutě se prosadil Ruda Rešl a bylo to 1:0. Slavoj byl dál aktivní a nepouštěl soupeře do hry. Druhou branku přidal opět Ruda Rešl a v 19. minutě to bylo 2:0. Po pěkné přihrávce Rešla pak přidal třetí gól Slavoje Blažek a za chvíli zkompletoval hattrick Rešl a bylo to už 4:0. Chvíli před poločasem přidal pátý gól Fanda Šplíchal a Úštěk vedl nad Budyní o přestávku 5:0! Ve druhém poločase Úštěk trochu zvolnil a dostali se do hry také hosté. Čestný gól vstřelili hráči Budyně v 57. minutě. Na další branku se už ale nezmohli a gólový účet zápasu pak uzavřel minutku před koncem Rešl. Slavoj vstoupil do sezóny 2019/2020 výhrou 6:1 nad Budyní.

Sestava Úštěk:

Prejza - Roubal, Káles st., Smrček, Horáček - Giesel, Jelínek T., Musil M., Blažek - Rešl, Šplíchal.

Střídali:

Hrozek, Janoušek T., Malý

Góly Úštěk:

Rešl 4, Blažek, Šplíchal

Rešl 4, Blažek, Šplíchal-tým: Slavoj Úštěk - Viktorie Budyně nad Ohří 6:1 (5:0)

Áčko nastoupilo k prvnímu zápasu nové sezóny na domácím hřišti proti nováčkovi soutěže z Budyně. Hned v první minutě se dostal do brankové příležitosti Slavoj, ale Bedřich Giesel svou šanci neproměnil. Slavoj to ale mrzet nemuselo, protože už v 7. minutě se prosadil Ruda Rešl a bylo to 1:0. Slavoj byl dál aktivní a nepouštěl soupeře do hry. Druhou branku přidal opět Ruda Rešl a v 19. minutě to bylo 2:0. Po pěkné přihrávce Rešla pak přidal třetí gól Slavoje Blažek a za chvíli zkompletoval hattrick Rešl a bylo už 4:0. Chvíli před poločasem přidal pátý gól Fanda Šplíchal a Úštěk vedl nad Budyní o přestávku 5:0!Ve druhém poločase Úštěk trochu zvolnil a dostali se do hry také hosté. Čestný gól vstřelili hráči Budyně v 57. minutě. Na další branku se už ale nezmohli a gólový účet zápasu pak uzavřel minutku před koncem Rešl. Slavoj tak vstoupil do sezóny 2019/2020 výhrou 6:1 nad Budyní:

Střídali:

Góly Úštěk:
Rešl 4, Blažek, Šplíchal A-tým: Slavoj Úštěk - Viktorie Budyně nad Ohří 6:1 (5:0)