A-tým: Slavoj Úštěk - TJ Žitenice

26.09.2015 16:30

Slavoj Úštěk - TJ Žitenice 3:4 NP (3:3, 2:2)

Slavoj Úštěk přivítal k dalšími mistrovskému utkání lídra tabulky ze Žitenic. Domácí se do silného protivníka od začátku pustili a byli aktivnějším celkem. V desáté minutě také přišla odměna za aktivní hru - prosadil se Rudolf Rešl a Úštěk vedl 1:0! Úštěk byl dále aktivní ale také hostě ze Žitenic v čele exligistou Diveckým začali více útočit. Hra se přelévala ze strany na stranu. Druhý gól však střelil opět Úštěk a opět se prosadil kanonýr Rešl 2:0! Hosté znervozněli ale díky proměněné penaltě se ve 40.minutě dostali zpět do hry 1:2. A za další čtyři minuty už bylo vyrovnáno na 2:2, prosadil se podruhé Divecký. Tento výsledek platil také o přestávku. Do druhé půle vstoupili lépe hosté a ujali se rychle vedení 3:2. Opět se prosadil Divecký. Pak se ale ujal aktivity Úštěk a celý druhý poločas byl lepším celkem. Po mnoha neproměných šancích se minutu před koncem konečně Úštěk prosadil! Potřetí skóroval Rešl a Úštěk zaslouženě vyrovnal na 3:3! Souboj kanonýrů Rešla a Diveckého tak skončil 3:3 stejně jako celý zápas. Poté přišla na řadu loterie v podobě penaltového rozstřelu. V ní byli úspěšnější hosté, kteří se prosadil čtyřikrát. Domácí pouze třikrát a plusový bod si tak připsali Žitenice. Příští dva zápasy odehraje Slavoj na venkovním hřišti a to v Bechlíně a poté v Bříze. Další domácí utkání sehraje Slavoj 17.10. proti Hoštce.

Prejza - Horáček, Svoboda, Hajský M., Círus - Kacálek Josef, Kacálek Jam, Mašata, Lochman - Šplíchal, Rešl.