A-tým: Slavoj Úštěk - Sokol Vražkov

12.09.2015 17:00

Slavoj Úštěk - Sokol Vražkov 6:0 (3:0)

Čtvrtý soutěžní zápas sehrál Slavoj na domácím hřišti proti týmu Vražkova. Domácí chtěli po dvou prohrách konečně získat tři body. V pozměněné sestavě se do soupěře Úštěk pustil již od začátku a v 5. minutě již vedl 1:0 - prosadil se z dorážky Blažek. Pak přisla ze strany Úštěka série neproměněných šancí. Druhý ale přece jen vstřelil Úštěk když se po centru Blažka prosadil hlavou Josef Kacálek - 2:0. Za pět minut bylo opět veselo když se prosadil navrátilec do sestavy Musil - 0:3! Toto skóre platilo také o přestávku. Druhý poločas začal velkou šancí hostů. Ti ji však neproměnili a prakticky z proti útoku přidal čtvrtý gól Slavoje Rešl - 4:0. Za chvíli se prosadil také druhý útočník Roubal a bylo to již 5:0. Pak se hra poměrně uklidnila. Šance se střídali na obou stranách. Hosté se ale ne a ne prosadil a tak udeřil opět Úštěk. Skóroval podruhé Roubal a upravil tak stav zápasu na konečných 6:0!

Prejza - Buch, Svoboda B., Hajský, Horáček - Kacálek Josef, Mašata, Musil, Blažek - Rešl, Roubal.