A-tým: Slavoj Úštěk - Sokol Hoštka

17.06.2020 09:30

Slavoj Úštěk - Sokol Hoštka 4:1 (2:1)

Slavoj se ve třetím utkání Turnaje OFS utkal doma s Hoštkou. Pokud chtěl Úštěk vyhrát skupinu, tak musel získat doma tři body. Do zápasu ale vstoupili lépe hosté, kteří se hned ve 3.minutě ujali vedení 0:1. Slavoj dokázal reagovat asi za 20 minut, kdy vyrovnal Ruda Rešl. Do přestávky stihl stejný hráč přidat další branku a Úštěk tak o poločas vedl 2:1. Ve druhém poločase chtěla Hoštka srovnat krok. Slavoj ale přidal zásluhou Rešla v 58. minutě třetí branku a minutu na to navýšil stav ještě Mašata a bylo to už 4:1. O zápase bylo prakticky rozhodnuto a na výsledku nic nezměnil ani pokutový kop ve prospěch hostů. Ten totiž parádně lapil domácí gólman Prejza a Úštěk tak vyhrál 4:1. Se sedmi body vyhrál Slavoj skupinu turnaje a v playoff ho čeká na domácím hřišti Litoměřicko B.

Prejza - Kučera, Blažek, Jelínek Š., Horáček - Šplíchal, Jelínek T., Hrozek, Slavík - Rešl, Malčánek.