A-tým: Slavoj Úštěk - Sokol Hoštka

03.06.2018 17:00

Slavoj Úštěk - Sokol Hoštka 5:1 (1:0)

Netradičně v neděli nastoupil A-tým vlivem výměny pořadatelství na domácím hřišti (veden jako hostující tým) proti Hoštce. Úvod zápasu chytil lépe tým z Hoštky a dvakrát ohrozil branku Slavoje. Domácí hráči pomalu zlepšovali kombinaci a začali postupně diktovat tempo hry. Nepřesná finální přihrávka nebo špatné zakončení však Slavoji bránilo vstřelit první branku. Ve 20.minutě už se Slavoj radoval. Dobrá střela však skončila jen na tyči a tak dál platil nerozhodný stav. První gól vstřelil Úštěk konečně ve 32. minutě když se ve vápně prosadil Vojta Křeček a bylo to 1:0! Úštěk dál držel míč a tlačil soupěře. Další gól ale do přestváky nepadl. Druhý poločas začal stejně jako skončil ten první. Aktivní Slavoj se hnal za navýšením náskoku a druhou branku zápasu vstřelil v 56. minutě Josef Kacálek. V následujících 20 minutách padly celkem čtyři góly. Hoštka se prosadila jen jednou a hattrick zaznamenal kanonýr Ruda Rešl. Slavoj tak vyhrál 5:1 a díky výsledkům v dalších zápasech soutěže si s předstihem zajistil konečné 1. místo a postup do okresního přeboru!!!

Prejza - Roubal, Káles st., Svoboda, Horáček - Šplíchal, Jelínek T., Kacálek Jan, Kacálek Josef - Rešl, Křeček.