A-tým: Slavoj Úštěk - SK Židovice

29.08.2015 17:00

Slavoj Úštěk - SK Židovice 3:4 (1:4)

První domácí utkání sehráli hráči Slavoje proti týmu Židovic. Že se nebude jednat o lehký zápas bylo jasné již po pár minutách. Hosté hráli aktivně a poměrně rychle se ujali vedení po signálu z rohového kopu 0:1. Za pět minut již hosté vedli o dvě branky když skórovali z trestného kopu - 0:2. A za další pět až deset minut už to bylo 0:3. Slavoj nehrál dobře a vypadalo to na debakl. Pak se ale po úrážkách rozhodčího nechal vyloučit hostující záložník a Slavoj rychle snížil na 1:3. Prosadil se Ruda Rešl. Už to vypadalo na dohánění výsledku ale Židovice ještě do přestávky vstřelili čtvrtý gól. Ve druhém poločasu vrhl Slavoj všechny síly do útoku. Asi v 60. minutě snížil na 2:4 opět Rešl. Další gól ale ne a ne přijít. Hosté mohli ještě navýšit vedení, ale pokutový kop nevyužili. Poslední gól na 3:4 padl pro Slavoj již příliš pozdě a tak hosté vedení udrželi a odvezli si z Úštěka všechny tři body.