A-tým: Slavoj Úštěk - SK Židovice

18.04.2015 17:00

Slavoj Úštěk - SK Židovice 1:3 (0:2)

K dalšímu mistrovskému utkání nastoupili hráči Slavoje Úštěk na domácím hřišti proti týmu SK Židovice. Před zápasem se hosté ze Židovic nacházeli na třetím místě a domácí Slavoj v těsné závěsu na místě čtvrtém. První poločas začal pro Úštěk celkem nešťastně, protože hosté se rychle ujali vedení 0:1, když se prosadili po standartní situaci. Slavoj se poté pokoušel tvořit hru a srovnat stav. Bohužel do žádné vyložené šance se Úštěk nedostal. Hosté dokázali do poločasu ještě skóré navýšit a o přestávku tak platil stav 0:2 pro Židovice. Ve druhém poločase domáci zpřesnili hru a byli aktivnějším mužstvem. Gól však ne a ne přijít. Až těsně před koncem dokázal snížit Bedřich Giesel na 1:2. Hosté ovšem za několik okamžiků přidali třetí gól z přímého kopu a odvezli si tak z Úštěka tři body za výhru 1:3.