A-tým: Slavoj Úštěk - SK Předonín

17.05.2014 17:00

Slavoj Úštěk - SK Předonín 2:3 (2:1)

V sobotu 17.5. sehrál Slavoj Úštěk dalším místrovské utkání, když v rámci 22. kola okresního přeboru utkal na domácím hříští s týmem SK Předonín. Utkání pro Úštěk začalo poměrně dobře. Domácí drželi balón na svých kopačkách a vytvařeli si i šance. Z jedné takové šance se Úštěk dostal do vedení, když skóroval Vojta Křeček. Hosté hrozili předevšim z brejku a standartních situací. Po rohovém kopu Předonína se nejlépe ve vápně zorientoval hráč hostů a vyrovnal na 1:1. Úštěk ovšem ještě do poločasu dokázal vstřelit druhou branku, když se opět prosadil Vojta Křeček. Poločas tak skončil 2:1 pro domácí. Ihned po přestávce ovšem hosté vyrovnali na 2:2 a pomalu začali být aktivnějším týmem. Úštěk se spíšě bránil. Dlouhou dobu vydžel stav 2:2 a schylovalo se pomalu k penaltovému rozstřelu. V poslední minutě zápasu ovšem hosté zahrávali přímý volný kop z hranice velkého vápna. Poměrně lehkou střelu na střed branky domácí střídající brankář nedokázal vyrazit a hosté tak v poslední minutě dokázali vstřelit vítězný gól na 3:2. Nutno dodat, že celý zápas ovlivnil nestandartní přístup rozhodčího, který pískal absolutní nesmyly na obě strany. Dnes tak bylo vidět jak dokáže špatný rozhodčí znechutit hráčům celý zápas na čemž se shodli hráči obou týmů!