A-tým: Slavoj Úštěk - Podřipan Rovné

31.08.2020 10:00

A-tým: Slavoj Úštěk - Podřipan Rovné 4:5 (0:2)

Slavoj chtěl v domácím prostředí navázat na výhru z Libochovic v prvním kole. Úštěk vstoupil do utkání aktivně a prvních 10 minut držel více míč na svých kopačkách. Byli to ale hosté, kteří se prosadili jako první. Ve 14. minutě chytře rozehráli trestný kop kousek od poloviny hřiště a hostující hráč pak překvapivou střelou otevřel skóré. Za 10 minut přidali hráči Podřipanu ještě druhý gól a vedli už 0:2. Ve 32. minutě bylo ještě hůře. Brankář Slavoje Pavel Prejza neodhadl odskok míče a zahrál rukou mimo pokutové území - červená karta a Slavoj čekala hodina hry v 10 hráčích. Do přestávky už další branka nepadla. Ve druhém poločase udělal Slavoj dvě změny v sestavě a upravil i rozestavení na tři obránce. Úštěk byl i v deseti lepším týmem a přehrával hostující Podřipan. Odměnou za aktivitu bylo snížení brankou Franty Svobody a pak dokonce vyrovnání na 2:2 díky gólu Tomáše Jelínka. Už minutu poté ale Slavoj opět prohrával, když si hosté rychlou brankou vzali vedení zpět. Pak byl lepším týmem hostující Podřipan a do 70. minuty přidal další dvě branky. Za stavu 2:5 se zdálo hotovo. Ale hráči Slavoje to nevzdali a snížili díky Malčánkovi a Jelínkovi na rozdíl jediné branky. Slavoj měl pak i další šance a trefil v poslední minutě i břevno. Vyrovnat už ale nezvládl a tak si všechny body odvezli hosté z Rovného.

Prejza - Malčánek, Káles, Smrček, Janda - Musil M., Svoboda, Jelínek T., Slavík - Křeček, Kacálek Jan.