A-tým: Slavoj Úštěk - FK Polepy

01.06.2020 09:03

Slavoj Úštěk - FK Polepy 8:1 (4:0)

Slavoj se po dlouhé pauze konečně dočkal domácího zápasu. V rámci Poháru OFS Litoměřice jsme přivítali tým Polep. V úvodu zápasu měly šance oba týmy. Prvních 20 minut ale kralovali brankáři. Až po 20 minutách se diváci dočkali gólu. Branku na 1:0 vstřelil Ruda Rešl. Ten přidal za dvě minuty i druhou branku a za dalších 10 minut třetí branku a během půl hodiny hry zkompletoval hattrick. Do přestávky se ještě prosadil Fanda Šplíchal a bylo to už 4:0. Ve druhé půlce se hrál celkem klidný fotbal. Úštěk byl aktivnější a přidával branky až na skóré 8:0. Hosté vstřelii čestný gól až pět minut před koncem a zápas tak skončil 8:1!

Prejza - Horáček, Svoboda, Smrček, Blažek - Slavík, Musil M., Jelínek T., Kacálek Jan - Rešl, Šplíchal.