A-tým: Slavoj Úštěk - FK Lounky-Chodouny

13.06.2015 17:00

Slavoj Úštěk - FK Lounky-Chodouny 2:5 (1:2)

K poslednímu mistrovskému utkání nastoupili hráči Slavoje na domácím hřišti proti týmu Lounky-Chodouny. Hosté se před zápasem pohybovali na druhém místě v tabulce. Domácí Slavoj pak na místě čtvrtém. Z počátku měl mírnější převahu domácí Slavoj a vytvářel si i šance. Z jedné z nich se dokonce domácí dostali do vedení, když se prosadil tradičně Rešl. Poté však hosté přidali na obrátkách a dvěma góly v krátkém časovém rozmezí zápas otočili na 1:2. Tento stav platil i o přestávku. Ve druhém poločase chtěl Slavoj alespoň vyrovnat. Opak se ale stal pravdou a už po dvou minutách druhého poločasu vedli hosté 1:3. I dále byli hosté lepším celkem a přidali další dva góly. Za domácí se z penalty prosadil Blažek a zápas tak skončil 2:5. Domácí Slavoj i přes porážku zůstal na čtvrtém místě tabulky.

Prejza - Lochman, Smrček, Círus, Horáček - Kacálek Josef, Blažek, Řehák, Kadlec - Rešl, Roubal.