A-Tým: SK Židovice - TJ Slavoj Úštěk

23.09.2014 11:39

SK Židovice - TJ Slavoj Úštěk 5:1 (4:1)

K pátému podzimnímu utkání vyjeli hráči Slavoje do Židovic. Ty byly před tímto utkáním na předposledním místě se třemi body. Hned po prvních pěti minutách utkání se dostal tým Slavoje do vedení, když před bránu centroval Eichler, ale jeho nepovedený centr zaskočil brankáře a skončil v brance. To zřejmě hráče Slavoje uchlácholilo a mysleli si, že se soupeř porazí sám a nebude s ním žádný problém. Opak byl pravdou a toto podcenění soupeře se Slavoji krutě vymstilo. Soupeř začal hrozit rychlými výpady a po jednom centru si dal nešťastný vlastní gól stoper Smrček. To soupeře dostalo do hry. Během krátké chvíle pak byla odpískaná přísná penalta, kdy opět po centru z křídla propadl míč na ruku Mašaty, který byl navíc přistrčen. Rozhodčí nechal akci dohrát a když soupeř ze zakončení branku nedal, odpískal penaltu. Tu domácí proměnili a dostali se tak do vedení. To hráče Slavoje zmrazilo, ale v zápětí přišla další rána, když po střele spoza rohu vápna, kterou zřejmě golman Prejza viděl na poslední chvíli, padl třetí gól domácích. Zhruba ve 30. minutě byl vystřídán obránce Buch, nastoupil Kacálek Josef a Lochman se posunul na post Bucha. Hráči Slavoje si nemohli vytvořit žádné šance nebo se dostat do zakončení a po jedné strátě míče na polovině soupeře inkasovali z rychlého protiútoku další branku. Poločas tak skončil 4:1 pro domácí. Pro hráče Slavoje to byla studená sprcha a to nejen proto, že na roudnicku v tu chvíli řádili silné bouřky a přívalové deště. Rychlý mokrý terén více vyhovoval útočícímu mužstvu, kterým byli domácí. Ve druhé půli se ještě hráči Slavoje pokoušeli vstřelit kontaktní gól, vypracovali si nějaké standardní situace a pár šancí, ale branku nevstřelili. Soupeř kontroloval hru a hrozil rychlými protiútoky. Pátý gól domácích podtrhl trápení Slavoje, když se odražený vysoký míč do vápna snažili odhlavičkovat tři hráči Slavoje, srazili se a soupeř skóroval. Před koncem byl ještě navíc po faulu za druhou žlutou vyloučen Blažek. Domácí už branku nepřidali a utkání tak skončilo 5:1 pro SK Židovice.

V dalším utkání hostí Slavoj na domácím hřišti tým Sokol Hoštka, který je momentálně na druhé příčce.

Sestava: Prejza - Mašata, Smrček, Svoboda, Buch L. - Blažek, Rešl, Eichler, Lochman - Křeček, Kacálek Jan

Střídání: Kacálek Josef (Buch L.), Klauda (Kacálek Jan), Šplíchal (Křeček), Šimánek (Mašata)