A-tým: SK Sahara Vědomice - Slavoj Úštěk

08.09.2015 11:31

SK Sahara Vědomice - Slavoj Úštěk 3:2 (0:1)

Třetí kolo okresní soutěže sehrál Slavoj ve Vědomicích. Po domácí prohře chtěli hráči Slavoje konečně získat tři body. Z počátku byli také více aktivní než domácí Sahara. Slavoj se dokonce dostal do vedení když se prosadil Josef Kacálek - 0:1. Do poločasu si Úštěk vytvořil ještě několik šancí, domácí také hrozili ale v první části již gól nepadl. Na konci prvního poločasu se nechal zcela zbytečně vyloučit Jakub Kadlec, když se zapojil do potyčky s hráčem Vědomic. Oba poté po právu viděli červenou kartu. Druhý poločas byl z počátku více méně vyrovnaný. Asi v 65. minutě dokázali domácí vyrovnat. Úštěk se ihned odhodlal k odpovědi a za dvě minuty už opět vedl. Prosadil se Honza Blažek - 1:2. Poté spálil stoprocentní šanci Josef Kacálek a za chvíli se potrvrdilo pravidlo nedáš dostaneš. Domácí Vědomice vyrovnali na 2:2. Pár minut před koncem došlo k totálnímu selhání obrany Slavoje a Vědomice obrátili zápas na konečných 3:2. Nutno říci, že vyhraný zápas Slavoj ztratil jen svými chybami. Příští utkání hraje Slavoj doma v sobotu 12.9. proti nováčkovi z Vražkova.

Prejza - Mašata, Svoboda B., Smrček, Horáček - Lochman, Blažek, Eichler, Kadlec - Kacálek Josef, Roubal.