A-tým: SK Sahara Vědomice - Slavoj Úštěk 3:2 NP (2:2)

11.04.2015 16:30

SK Sahara Vědomice - Slavoj Úštěk 3:2 NP (2:2, 1:2)

K dalšímu mistrovskému utkání vyrazili hráči Slavoje Úštěk v sobotu 11.5. do Vědomic. První poločas se hráčům Úštěka poměrně vydařil a po gólech Rešla a Křečka se Slavoj dostal do vedení 2:0. Přes několik dalších slibných příležistostí další gól Úštěk nevstřelil a tak domácí po nedorozumnění hráčů Slavoje ještě do přestávky snížili na 2:1. V úvodu druhého poločasu byli aktivnější jednoznačně hráči Vědomic a nutno říci, že zaslouženě vyrovnali. Po gólu na 2:2 se hra poměrně vyrovnala a obě mužstva měli několik šancí. Další gól již ale nepadl a tak došlo na penaltový rozstřel. Při penaltách byli šťastější domácí Vědomice, za hosty neproměnili Horáček a Mašata, a tak si Vědomice získali jeden bod navíc. Úštěk si tak odvezl pouze jeden bod ale i tak přeskočil v tabulce tým Sokolu Bříza a posunul se na 4. místo. V příští kole se hráči Slavoje střetnou v souboji o třetí místo na domácím hřišti s týmem SK Židovice.

Prejza - Mašata, Smrček, Blažek, Horáček - Lochman, Řehák, Kacálek Jan, Rešl - Křeček, Šplíchal