A-tým: FK Polepy - Slavoj Úštěk

12.04.2014 16:30

FK Polepy: Slavoj Úštěk 1:2 (1:0)

Po volném víkendu zajížděli v sobotu 12.4. hráči Slavoje Úštěk k venkovním utkání do Polep. Utkání zahájili hráči Slavoje poměrně dobře, když drželi míč na svých kopačkách a vytvářeli si i šance. Domácí se jen bránili a vyráželi do protiútoků. Po jednom takovémto protiútoku domácích byla nařízena penalta, když si útočník Polep obhodil brankáře Slavoje Pavla Prejzu a tak ho zastavil jen faulem. Byl tak vyloučen a domácí se z následující penalty dostali do vedení. Asi od 20 minuty hrál tak Úštěk o 10 hráčích a prohrával 1:0. V prvním poločase byla proti Úštěku odpískána ještě jedna penalta, kterou však chytil staronový brankář Petr Musil. Poločas tak skončil 1:0. Ve druhé půli opět dominoval na hřišti Úštěk a to i přes to, že hrál v oslabení. Hned v úvodu druhého poločasu vyrovnal dorážkou Káles. Úštěk byl i nadále aktivní a snažil se utkání strhnout na svou stranu. Domácí podnikali nebezpečné protiútoky a navíc získali výhodu ještě jedné penalty. Tu však domácí hráč opět neproměnil, když ani netrefil branku. Pár okamžiků nato vstřelik krásný gól Josef Petrus a Úštěk se tak ujal vedení 2:1. Toto skóré vydrželo až dokonce a tak hráči Slavoje Úštěk dokázali konečně zvítězit a to i přes to že hráli téměř 70 minut v 10 lidech a Polepy kopali 3 penalty.