A-tým: FK Bechlín - Slavoj Úštěk

03.10.2015 16:00

FK Bechlín - Slavoj Úštěk 5:6 NP (5:5, 2:2)

Mužstvo Slavoje vyrazilo k dalšímu zápasu do Bechlína. V úvodu zápasu byli hráči Úštěka jasně lepší a po 15 minutách vedli 2:0. Trefili se Lochman a Rešl. Pak ale začali hrát také domácí a do poločasu stihli vyrovnat na 2:2. Ve druhé půlce utkání se uskutenčila velká přestřelka. Úštěk dvakrát vedl 3:2 a poté 4:3. Domácí ale vždy rychle reagovali a hned srovnali stav zápasu. Za stavu 4:4 se dokonce dostali do vedení 5:4, když proměnili penaltu. Slavoj však také zvládl vyrovnat a tak zápas po 90. minutách skončil 5:5. Na penalty byli úspěšnější hráči Úštěka, kteří proměnili všech pět pokusů a získali tak z utkání celkem dva body.

Brzák A. - Horáček, Svoboda, Smrček, Círus - Kacálek Josef, Musil, Mašata, Lochman - Rešl, Roubal.